Karatega do karate 200 dla dziecka

Ref.
8365189
OPINIE KLIENTÓW
4.71 / 5 140 Opinie
Mocne strony
Giętkia i wytrzymała karatega dla młodego karateki. Pozwala nauczyć się podstaw tej sztuki walki. Wzmocnienia w głównych strefach ciągnięcia. W zestawie biały pas.
Lekkość
Materiał bawełna/poliester 190 g/m². Wzmocnienia w strefach ciągnięcia.
Swoboda ruchów
Elastyczne i lekkie, do nauki i stosowania różnych technik walki.
Łatwe użytkowanie
W zestawie biały pas - dla doskonałego rozpoczęcia pierwszych zajęć.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 110 do 150 cm
SKŁAD
Materiał główny : 65.0% Poliester, Materiał główny : 35.0% Bawełna
Przeznaczenie:
dla początkującego młodego karateki. Luźny krój produktu jest odpowiedni na treningi.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

KONCEPCJA
Karatega do karate 200 wykonana jest z poliestrowo-bawełnianego materiału. Dzięki temu mniej kurczy się podczas prania i szybciej schnie (w porównaniu z modelami wykonanymi w 100% z bawełny). Kimona do karane posiadają wzmocnienia przy połach bluzy oraz w kroku spodni.
JAK WYBRAĆ KARATEGĘ DO KARATE?
- Karateka na poziomie początkującym wybierze karategę lekką i elastyczną, a jednocześnie trwałą ze względu na prążkowany splot materiału. - Zaawansowany karateka, który zaczyna startować w zawodach kata (sekwencje walki z wyimaginowanym wrogiem) wybierze bardzo trwałą karategę, z grubszego materiału. - Zaawansowany karateka uprawiający walkę (kumite) wybierze lżejszą karategę, które ułatwia wyprowadzanie ciosów i przemieszczanie się.
JAKI ROZMIAR WYBRAĆ?
Karatega do karate 200 dostępna jest w rozmiarach od 110 do 150 cm. Zalecamy zakup stroju większego o 5-10 cm od wzrostu dziecka. Jeśli na przykład dziecko mierzy 133 cm, wybierz rozmiar 140 cm.
Wskazówki dotyczące utrzymania
Zaleca się przewietrzyć produkt po każdym użyciu. Regularne pranie pozwoli zachować biały kolor produktu. Pierwsze prania w zimnej wodzie,. następne w temperaturze maksymalnie 30°C. Suszyć na wolnym powietrzu. Nie suszyć w suszarce bębnowej.
KORZYŚCI PŁYNĄCE Z UPRAWIANIA KARATE
Karate rozwija koncentrację i pomaga ukierunkować swoją energię. Różne techniki karate pobudzają wszystkie mięśnie ciała. Karate pozwala rozwinąć zmysł równowagi, wytrzymałość oraz koordynację ruchową. Na czas treningu zalecane jest noszenie kasku i ochraniacza na zęby.

OPINIE KLIENTÓW

4.71 / 5 140 Opinie
136 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 26 wrzesień 2020
  Używany od więcej niż 2 lata
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Polecam

  Warto przymierzyć, dwa takie same rozmiary i inna długość bluzy. Za tą cenę warto.

 • Mężczyzna
  21 wrzesień 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Jakość bardzo dobra - 2 różne części

  Materiał jakościowo bardzo dobry. Niestety bluza i spodnie są innych rozmiarów. Bluza po uda a rękawy do połowy przedramienia. Spodnie bez regulacji w pasie (ciasne), nogawki do połowy łydki. Numeracja jest bez znaczenia. Wszystko jest zależne od producenta. Np rozmiar 160 jest mniejszy niż 150 a czasami 140. Dziecko zrozpaczone o rodzicach nie wspomnę. Ogólnie zakup na zasadzie "może się jakoś przerobi". Chyba nie tędy droga. Przez ostatnie 5 lat było wszystko OK. Teraz dziecko ma 11 lat i 160 cm wzrostu i rozpacz przy zakupie kimona. Zachęcam producentów odzieży sportowej do sięgnięcia do statystyk gabarytów dzieci.

 • 10 sierpień 2020
  Używany od 7 do 12 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Kimono na karate

  Bardzo dobrze!

GORA STRONY