Kask bokserski odkryty 900

Ref.
8580989
Mocne strony
Otwarty kask na zawody; chroni wrażliwe miejsca na głowie (skronie, czoło, czaszkę) i jednocześnie zapewnia naturalne pole widzenia i łatwe oddychanie.
159,99 zł*
Ochrona przed uderzeniami
Potrójnej gęstości pianka optymalizuje ochronę.
Stabilność
Zapięcie na rzep z klamrą + zapięcie pod brodą.
Pole widzenia
Zachowane naturalne pole widzenia.
Wytrzymałość na ścieranie
Powłoka z grubego poliuretanu dla większej wytrzymałości.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Wypełnienie : 40.0% Poliuretan, Wypełnienie : 40.0% Foamed EVA, Wypełnienie : 20.0% Polietylen (PE)
Approved by
Ten produkt został przetestowany i zaaprobowany przez nasz zespół bokserów, w wymagających warunkach zbliżonych do realnych warunków użytkowania.
Tests
Zapraszamy do wypróbowania naszych produktów w najbliższym sklepie DECATHLON. Jeśli posiadasz konto DECATHLON, możesz przeprowadzić bezpłatny test przez 7 dni.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Porady bagażu
Po zakończonym treningu wyjmij kask z torby. Dzięki suszeniu na wolnym powietrzu kask szybciej wyschnie.
Ograniczenia użytkowania
Opracowany specjalnie do boksu.

DODATKOWE INFORMACJE

Ergonomiczny kask
Ten kask, odpowiedni do każdego rodzaju boksu, wyróżnia się designem. Dzięki ergonomicznej piance doskonale dopasowuje się do naturalnego kształtu twarzy, od ucha do podbródka. Uzyskujesz dzięki temu optymalny komfort podczas treningów i zawodów. Dodaliśmy także piankę z zamszu od wewnętrznej strony kasku. Dzięki temu zwiększyliśmy poziom komfortu. Podwójne zapięcie (tył i pod brodą) pozwala na samodzielne zapięcie kasku.
Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze
Dzięki opasce dookoła głowy i ochronie na wysokości górnej części czaszki, ten kask doskonale nadaje się do walk bokserskich lub muay-thai. Został przetestowany w laboratorium. Posiada piankę, której celem jest wchłanianie wstrząsów od mocnych uderzeń (stóp, pięści, łokci) wykonanych przez doskonałego zawodnika. Chroni twarz, od szczęki do uszu (uszy są dodatkowo chronione przybitką zapobiegającą efektowi bańki).
Naturalne pole widzenia
"Celem było zaproponowanie kasku zapewniającego naturalne pole widzenia" wyznaje Julien, szef produktu marki Outshock. Dzięki temu ochraniaczowi możesz korzystać z doskonałego pola widzenia i czynić postępy na ringu, a jednocześnie zachować jakościowy refleks.
Pianka o potrójnej gęstości
Kask 900 zapewnia ochronę podczas intensywnego uprawiania boksu i muay-thai. Dla większego komfortu i większej amortyzacji (Twojej i partnera), ten kask został wykonany z pianki o potrójnej gęstości, DX3: - miękka pianka wewnętrzna zapewniająca Ci komfort - sztywniejsza pianka środkowa pochłaniająca wstrząsy - miękka pianka zewnętrzna amortyzująca ciosy u Twojego przeciwnika
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI ROZMIAR KASKU?
Rozmiar naszych kasków podawany jest w centymetrach. Ta miara odpowiada odwodowi głowy (na wysokości czoła). Oto tabela z korelacją rozmiarów: Rozmiar M = od 55 do 58 cm w obwodzie głowy. Rozmiar L = od 58 do 61 cm w obwodzie głowy.
JAK WYBRAĆ KASK?
Dostępne są 3 rodzaje kasków, w zależności od potrzeb: - Otwarty kask 900 zapewnia duże pole widzenia i mniejsze ciepło, a jednocześnie chroni strefy wystawiane na najwięcej uderzeń. - Pełen kask 500 dodatkowo chroni na wysokości kości policzkowych i brody. - Kask 100 (ochrona twarzy) zapewnia optymalną ochronę całej twarzy (zapobiega kontaktowi rękawicy przeciwnika z Twoją skórą).
GORA STRONY