Kask z osłoną twarzy 100

Ref.
8580995
Mocne strony
Ten innowacyjny kask zapewnia bokserom pełną ochronę głowy podczas treningów. Posiada listwę ochronną i pianki wchłaniające uderzenia.
159,99 zł*
Ochrona przed uderzeniami
Środkowa listwa wytrzymała na mocne uderzenia. Potrójnej gęstości pianka.
Stabilność
System zapinania kasku z klamrą i paskiem z rzepem.
Wytrzymałość na ścieranie
Zewnętrzna, bardzo wytrzymała powłoka z poliuretanu.
Pole widzenia
Szeroki otwór na wysokości oczu + półprzezroczysta listwa.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Konstrukcja : 100.0% Poliwęglan (PC) Warstwa zewnętrzna : 50.0% Bawełna, Warstwa zewnętrzna : 50.0% Poliuretan Wypełnienie : 70.0% Foamed EVA, Wypełnienie : 30.0% Foamed Polyethylen Podszewka : 70.0% Poliester, Podszewka : 30.0% Poliamid
Approved by
Ten produkt został przetestowany i zaaprobowany przez nasz zespół bokserów, w wymagających warunkach zbliżonych do realnych warunków użytkowania.
Tests
Zapraszamy do wypróbowania naszych produktów w najbliższym sklepie DECATHLON. Jeśli posiadasz konto DECATHLON, możesz przeprowadzić bezpłatny test przez 7 dni.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Porady bagażu
Po zakończonym treningu wyjmij kask z torby. Dzięki suszeniu na wolnym powietrzu kask szybciej wyschnie.
Ograniczenia użytkowania
Wyłącznie do boksu; nie jest odpowiedni do innych sportów.

DODATKOWE INFORMACJE

Kask, dzięki któremu odważysz się na sparing!
Trenujesz cardio-boxing lub z workiem, ale nie odważyłeś się na boks z partnerem? Przedstawiamy ten mocno chroniący kask dla bezpiecznych pierwszych kroków na ringu. Kask przeznaczony do bezpiecznego i przyjemnego przekraczania swoich limitów!
Totalna ochrona!
Chcąc zachęcić użytkowników do odkrywania przyjemności z boksu w sparingu, nasz zespół projektantów opracował kask, który chroni całą twarz. "W kasku tradycyjnym, nos, usta, oczy i część kości policzkowych są mocno odkryte" wyjaśnia Julien, szef produktu w Outshock. Dzięki listwie ochronnej na wysokości nosa, nie otrzymasz uderzenia!
Ochraniacz przetestowany w laboratorium
Chcąc zaproponować Ci pełną ochronę i jednocześnie zapewnić doskonałe pole widzenia, dodaliśmy do tego kasku półprzezroczystą listwę. Została ona przetestowana w laboratorium w wymagających warunkach. Wytrzymuje bardzo mocne uderzenia. Jest odpowiednio cienka, dzięki czemu nie otrzymasz uderzenia pięścią od przeciwnika, i umożliwia normalne oddychanie. Dzięki półprzezroczystości listwy możesz korzystać z pola widzenia, jak w tradycyjnym kasku bokserskim.
Pianka o potrójnej gęstości
W kasku 100 oferujemy ochronę przeznaczoną dla osób chcących odkryć sparing. Dla większego komfortu i większej amortyzacji (Twojej i partnera), ten kask został wykonany z pianki o potrójnej gęstości, DX3: - miękka pianka wewnętrzna zapewniająca Ci komfort - sztywniejsza pianka środkowa pochłaniająca wstrząsy - miękka pianka zewnętrzna amortyzująca ciosy u Twojego przeciwnika
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI ROZMIAR KASKU?
Rozmiar naszych kasków podawany jest w centymetrach. Ta miara odpowiada odwodowi głowy (na wysokości czoła). Oto tabela z korelacją rozmiarów: Rozmiar M = od 55 do 58 cm w obwodzie głowy. Rozmiar L = od 58 do 61 cm w obwodzie głowy.
GORA STRONY