Kimono do karate Kyokushin 100

Ref.
8546402
OPINIE KLIENTÓW
5 / 5 2 Opinie
Mocne strony
Rozpoczynasz przygodę z karate kyokushin? Przedstawiamy kimono do walki karate: z krótkimi rękawami i wyciętym krojem jest gotowe do walki wręcz.
109,99 zł*
Swoboda ruchów
Swoboda podczas walki dzięki krótkim rękawom i wyciętemu krojowi.
Lekkość
Lekkie i giętkie kimono do trenowania karate kyokushin.
Wytrzymałość
Bardziej wytrzymałe kimono dzięki bawełniano-poliestrowemu materiałowi.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 65.0% Poliester, Materiał główny : 35.0% Bawełna
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Strój dopasowany do Twojego stylu?
Istnieje wiele szkół karate. Na francuskiej stronie internetowej poświęconej karate znajdziecie 32 style tej sztuki walki. Dzięki krótkim rękawom dostosowanym do walki wręcz, wyciętej bluzie z ciemnoniebieskim haftem "Kyokushin", Twoje kimono doskonale nadaje się do karate kyokushin. Co więcej, spodnie z długimi nogawkami zapewniają wrażenie silnego nacisku na podłoże.
Z jakiego materiału uszyty jest ten strój?
Chcąc wesprzeć Cię w początkach karate kyokushin, proponujemy kimono wykonane w 65% z poliestru i 35% z bawełny o gramaturze 220 g/m² (8 oz). Dlaczego? Dla większej wytrzymałości, szybszego schnięcia i przede wszystkim ograniczenia kurczenia się podczas prania w 30°C! Dzięki jednocześnie miękkiemu, lekkiemu i wytrzymałemu płótnu Twoje kimono dostosowuje się do dynamicznego i spektakularnego karate kyokushin! Sprzedawane bez pasa.
Krótki opis designu kimona Karate Kyokushin 100:
Bez względu na Twój styl, proponujemy Ci techniczne kimono odpowiednie do sztuk walki: - Krój spodni przewidziany jest do noszenia z ochraniaczami stóp lub goleni. - Bluza jest zwężona na biodrach dla eleganckiego wyglądu. - Zakres ruchów w bluzie na wysokości tułowia zapewnia swobodę technicznych ruchów ramion. - Wycięcia po bokach bluzy zapewniają swobodę ruchów nóg, nawet w zgiętej pozycji.
Nasz zespół projektantów opisuje nową ofertę kimon:
"Wiele rzeczy trzeba było zaprojektować od nowa. Zaczynaliśmy od "białej karty". Najważniejsze było opracowanie materiałów i kroju, abyśmy mogli zaproponować zachwycające kimona, zgodne z zasadami karate. Chcieliśmy także postawić się na miejscu sportowców." W dalszej części przeprowadziliśmy dziesiątki prototypów i testów na dwudziestce karateków, czego celem było uzyskanie odpowiedniego kimona, właściwie zaprojektowanego i zatwierdzonego przez użytkowników.
Enrique, szef produktu w Outshock, posiadacz czarnego pasa w karate i uczestnik walk wyjaśnia swoją wizję kimon
"Mam nadzieję, że kimona zachwycą nawet najbardziej wymagające i poszukujące prostych rozwiązań osoby. Chcieliśmy, aby kimono przekazywało to, że ważna jest forma i rozwiązania techniczne oraz dopasowanie do ruchów ciała. Kimono pomoże Ci dopasować się do formy i techniki Twojego karate."

OPINIE KLIENTÓW

5 / 5 2 Opinie
2 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Mężczyzna
  50-59 lat
  12 lipiec 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Kimono

  Ok.

 • Mężczyzna
  02 czerwiec 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Kimono jak najbardziej spełnia nasze oczekiwania

  Ok

GORA STRONY