Kimono karate Kumite 900

Ref.
8546404
Mocne strony
Przedstawiamy Ci kimono do karate opracowane z myślą o zawodach! Lekkie, giętkie i oddychające. Będzie Cię wspierać w każdej walce. Posiada homologację WKF.
219,99 zł*
Swoboda ruchów
Swoboda ruchów dzięki wycięciom i bardzo giętkiemu materiałowi.
Lekkość
Zwiększ swoją lekkość na zawodach dzięki oddychającemu materiałowi!
Wytrzymałość
Korzystaj z lekkiego i wytrzymałego kimono (100% poliester).

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 100.0% Poliester
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Strój dopasowany do Twojego stylu?
Istnieje wiele szkół karate. Na francuskiej stornie internetowej poświęconej karate znajdziecie 32 style tej sztuki walki. Krótka bluza i długie rękawy - to kimono oferuje europejski krój, dostosowany do większości stylów, a szczególnie do karate shotokan. Przeszycia w dole mankietów, nogawek i bluzy dociążają kimono: zwiększa to odczucie płynnych ruchów dla bardziej estetycznej techniki walki. Sprzedawane bez pasa
Z jakiego materiału uszyty jest ten strój?
Jako wsparcie w każdych zawodach proponujemy strój wykonany w 100% z rozciągliwego poliestru. Rezultat? Ten strój jest wyjątkowo lekki, odpowiedni do szybkiego i precyzyjnego przemieszczania się. Optymalizuje Twoje osiągi. Dzięki materiałowi o strukturze plastra miodu, szybko odprowadza wilgoć i pozostaje miękki. Co więcej, tył bluzy i część poniżej lędźwi w spodniach wykonane są z siateczki.
Wyjaśnienie designu kimona Karate 900
Bez względu na Twój styl, proponujemy Ci techniczne kimono odpowiednie do sztuk walki: - Krój spodni przewidziany jest do noszenia z ochraniaczami stóp lub goleni. - Bluza jest zwężona na biodrach dla eleganckiego wyglądu. - Zakres ruchów w bluzie na wysokości tułowia zapewnia swobodę technicznych ruchów ramion. - Wycięcia po bokach bluzy zapewniają swobodę ruchów nóg, nawet w zgiętej pozycji.
Nasz zespół projektantów opisuje nową ofertę kimon:
"Wiele rzeczy trzeba było zaprojektować od nowa. Zaczynaliśmy od "białej karty". Najważniejsze było opracowanie materiałów i kroju, abyśmy mogli zaproponować zachwycające kimona, zgodne z zasadami karate. Chcieliśmy także postawić się na miejscu sportowców." Następnie przeprowadziliśmy dziesiątki prototypów i testów na dwudziestce karateków, czego celem było uzyskanie odpowiedniego kimona, właściwie zaprojektowanego i z homologacją międzynarodowej federacji.
Enrique, szef produktu w Outshock i posiadacz czarnego pasa w karate wyjaśnia swoją wizję kimon
"Mam nadzieję, że kimona zachwycą nawet najbardziej wymagające i poszukujące prostych rozwiązań osoby. Chcieliśmy, aby kimono przekazywało to, że ważna jest forma i rozwiązania techniczne oraz dopasowanie do ruchów ciała. Kimono pomoże Ci dopasować się do formy i techniki Twojego karate."
GORA STRONY