Koc do jogi XL

Ref.
8484880
Mocne strony
Złożony: doskonałe wsparcie podczas zajęć i ochrona stawów. Rozłożony: miękki, ciepły i szeroki do ochrony przed zimnem podczas relaksacji pod koniec zajęć.
129,99 zł*
Ciepło
Izolująca, polarowa strona (struktura plastra miodu) oraz wełniana strona.
Komfort użytkowania
Polarowa strona zapewnia miękkość podczas odwróconych pozycji.
Łatwość konserwacji
Można prać w pralce w temperaturze 40°C.

CHARAKTERYSTYKA

Wymiary
długość 60 cm x 20 cm
SKŁAD
Materiał główny : 55.0% Akryl, Materiał główny : 39.0% Poliester, Materiał główny : 6.0% Wełna Gumka : 79.3% Poliamid, Gumka : 17.1% Elastan, Gumka : 3.6% Włókno metalowe
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Wskazówki konserwacji
Czyścić wilgotną gąbką z kilkoma kropelkami olejków eterycznych (do zdezynfekowania i nadania ładnego zapachu). Torbę można prać w pralce.

DODATKOWE INFORMACJE

Jakie wymiary?Jaka waga?
Nasz koc ma naprawdę duże wymiary:200 cm długości i 140cm szerokości.Waży 800g.Możesz go zwinąć i przytrzymać gumką, wtedy mierzy 66cm długości i 14cm szerokości.
Dlaczego warto używać koca do zajęć jogi?
Tego koca będziesz używać w różnych momentach podczas zajęć jogi: złożony jako poduszka do siedzenia na początku i pod koniec zajęć, oraz jako ochrona kolan i kostek przy niektórych pozycjach (diament, pies, kot). Jest także bardzo przydatny podczas pozycji jak świeca (Sarvangasana) i do ochrony odcinka szyjnego kręgosłupa. Po rozłożeniu, dzięki dużym wymiarom produktu, będziesz mógł się nim okryć dla większego komfortu przy Savasanie.
Jak opracowujemy nasze produkty?
Nasz zespół składa się z 8 osób:od początkujących do trenerów jogi.Wszyscy podzielamy tę samą pasję.Wszyscy poszukujemy równowagi (od najłagodniejszej do najbardziej dynamicznej jogi).We współpracy z naszymi ambasadorami jogi opracowujemy ekologiczne produkty, odpowiadające waszym oczekiwaniom i stanowi ducha.Angażujemy się na rzecz pozytywnej, hojnej jogi, która szanuje środowisko.
GORA STRONY