Kombinezon fitness kardio 900 damski

Ref.
8500937
OPINIE KLIENTÓW
5 / 5 1 Opinia
Mocne strony
Kolekcja Ultra-black 900 skupia różne rozwiązania techniczne. Ten modny kombinezon z podkreślającego sylwetkę materiału rzeźbi nogi i dopasowuje się do wszystkich ruchów ciała. Zakryty brzuch!
Odprowadzanie wilgoci
Zachowaj suchą skórę dzięki oddychającemu i szybko schnącemu materiałowi.
Rozciągliwość
Rozciągliwy materiał zwiększa swobodę oraz komfort ruchów.
Nieprzezroczystość
Bardzo gęsto tkany materiał zapewnia maksymalną nieprzezroczystość.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 65.0% Poliamid, Materiał główny : 35.0% Elastan Klin : 79.0% Poliamid, Klin : 21.0% Elastan
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Przeznaczenie:
do treningu kardio o dużej intensywności (więcej niż 3 razy w tygodniu).
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Mocno kształtujący sylwetkę materiał
Bardzo napięty materiał kształtuje i podtrzymuje mięśnie na miejscu podczas wykonywania ruchów.
Prześwitujące wstawki
Lekko odkrywają nogi dodając lekkości ubraniu.
Elegancki tył
Modny, oryginalny krój tyłu.
Czy produkty są testowane przez oddaniem do sprzedaży?
Tak, oczywiście! Poddajemy 100% naszych materiałów rygorystycznym testom w laboratorium, aby zapewnić Ci przyjemność i bezpieczeństwo. Testujemy wytrzymałość kolorów, wytrzymałość na pranie, odprowadzanie wilgoci... my to nazywamy "testem tortur". A co się dzieje później? To wszystko? Nie. Sportowcy, jak Ty, testują nasze stroje, Przysłuchujemy się ich opiniom i je analizujemy. Poprawiamy wszystko, na co zwracają uwagę. Następnie, strój jest oddawany do sprzedaży.
A jeśli ten produkt nie odpowiada na moje potrzeby?
Masz 365 dni, aby zwrócić produkt, jeśli nie spełnia on Twoich oczekiwań. Możesz go zwrócić w każdym sklepie DECATHLON (nie przyjmujemy jedynie ubrań prosto po treningu...). Warto wiedzieć, że istnieją testy bezpłatnego produktu trwające 7 dni (po preautoryzacji karty bankowej, która zostanie automatycznie naliczona po upływie 7 dni). Możesz upewnić się, czy Twój zakup odpowiada na Twoje potrzeby!
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko
Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ocena ABCDE jest wystawiana po to, by ułatwić Ci zidentyfikowanie produktów o najmniej szkodliwym oddziaływaniu na środowisko porównując do siebie podobne produkty (koszulki, spodnie, plecaki...).Decathlon z własnej woli podjął tę inicjatywę przejrzystości dla dobra środowiska naturalnego.Strona www:Sustainability.decathlon.com Film wyjaśniający:https://youtu.be/8t63KkRwn_8

OPINIE KLIENTÓW

5 / 5 1 Opinia
1 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

  • 12 luty 2019
    Używany od tygodnia lub mniej
    That review has been deposited on this product version
    Średni

    Kombinezon fajny, oryginalny, jedyny, ale...No właśnie. Przy rozmiarze S powinien być XS. Trochę "opada". Jakby był za długi. Ogólnie ok.

GORA STRONY