Kombinezon typu sauna fitness damski

Ref.
8379544
Mocne strony
Dres sauna unisex! Zasuwana bluza z dwoma kieszeniami zwiększa Twój komfort podczas zajęć fitness.
Lekkość
299g w rozmiarze L

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 100.0% Poliester Powłoka : 100.0% Poliuretan
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Przeznaczenie:
do fitnessu: do treningu cardio od niedużej do dużej intensywności.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Ograniczenia użytkowania
Nie używać dłużej bez przerwy niż 12 godzin.

DODATKOWE INFORMACJE

Użytkowanie
Spodenki/rybaczki mogą być noszone w celu zwiększenia wydzielania potu podczas aktywności sportowej, a przez to do poprawy jakości skóry. Na skutek intensywnego wydzielania się potu skóra staje się bardziej nawilżona, a w konsekwencji bardziej miękka. Jeśli dążysz do utraty wagi, zachęcamy Cię do używania tego pasa w połączeniu z regularną aktywnością fizyczną oraz zrównoważonym sposobem odżywiania się.
Działanie
Należy uniknąć błędnego założenia: podczas pocenia się nie chudniemy. Ubranie intensyfikuje wydzielanie potu, a przez to daje efekt sauny. Związana z tym utrata wody pozwoli Ci usunąć martwy naskórek i poprawić jakość skóry dzięki jej nawodnieniu. W celu uniknięcia ryzyka odwodnienia po zakończeniu noszenia pasa należy dużo pić. Noszenie tego ubrania pomoże Ci także poprawić rozgrzewanie mięśni.
GORA STRONY