Kostium długi rękaw do gimnastyki 900 damski

Ref.
8491070
Mocne strony
Damski kostium do gimnastyki ze strassem i siateczką, aby błyszczeć na zawodach! Łatwy w utrzymaniu, można prać w pralce w 30°C.

2 DOSTĘPNE KOLORY

119,99 zł*
Rozciągliwość
Elastyczny materiał zapewnia dużą swobodę ruchów.
Odprowadzanie wilgoci
Oferuje dobrą oddychalność podczas aktywności.
Łatwość konserwacji
Można prać na lewej stronie w pralce w 30°C. Nie suszyć w suszarce. Nie prasować

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 80.0% Poliamid, Materiał główny : 20.0% Elastan Część dolna - materiał główny : 81.0% Poliamid, Część dolna - materiał główny : 19.0% Elastan
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Ten kostium ma ciekawą historię...
Naszym laboratorium badawczym są sale gimnastyczne! Nasz zespół projektowy przetestował ten kostium w realnych sytuacjach, przez pasjonatki gimnastyki, podczas ich treningów i zawodów, aby sprawdzić go w różnych sytuacjach i w dłuższym okresie czasu.
Dlaczego nosi się kostium do gimnastyki?
Obowiązkowy strój na zawody, kostium pozwala mieć pewność, że ćwiczenia są poprawnie wykonywane. Ważne jest, aby móc zobaczyć, czy nogi są napięte. Może być w różnych kolorach i pozwala noszącej go osobie na wykonywanie ruchów swobodnie, precyzyjnie i z wdziękiem.
Jak dbać o strój do gimnastyki?
Ponieważ wiemy, że Twój czas jest cenny, wszystkie ubrania przeznaczone do gimnastyki można prać w pralce. Jednak za względu na wykończenie kostiumu strassem i błyszczącą tkaniną, należy zwrócić uwagę podczas jego utrzymania w czystości: zalecamy ich pranie na lewą stronę, na krótkim programie w temperaturze 30°, z delikatnym wirowaniem. Nie suszyć w suszarce bębnowej.
GORA STRONY