Kostium do gimnastyki 500 damski

Ref.
8489831
Mocne strony
Damski kostium do gimnastyki, oddychający i z możliwością prania w pralce (30°) zapewnia swobodę ruchów. Błyszczący materiał podkreśla sylwetkę na treningach i w czasie zawodów!

4 DOSTĘPNE KOLORY

Rozciągliwość
Ten miękki materiał z dodatkiem elastanu zapewnia swobodę ruchów!
Łatwość konserwacji
Można prać na lewej stronie w pralce w 30°C. Nie suszyć w suszarce. Nie prasować
Odprowadzanie wilgoci
Oferuje dobrą oddychalność podczas aktywności.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 85.0% Poliester, Materiał główny : 15.0% Elastan Część dolna - materiał główny : 80.0% Poliamid, Część dolna - materiał główny : 20.0% Elastan
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Ten kostium ma ciekawą historię...
Naszym laboratorium badawczym są sale gimnastyczne! Nasz zespół projektowy przetestował ten kostium w realnych sytuacjach, przez pasjonatki gimnastyki, podczas ich treningów i zawodów, aby sprawdzić go w różnych sytuacjach i w dłuższym okresie czasu.
Jak wybrać strój do gimnastyki?
Porada naszych projektantów: doskonałym wyposażeniem gimnastyczki na trening będzie kostium bez rękawów, szorty lub legginsy; umożliwi to wykonywanie wszelkich elementów swobodnie i z pewnością siebie. Kostium nie jest wymagany na treningu, ale obowiązkowy podczas zawodów.
Dlaczego nosi się kostium do gimnastyki?
Kostium pozwala mieć pewność, że ćwiczenia są poprawnie wykonywane. Ważne jest, aby móc zobaczyć, czy nogi są napięte. Może być w różnych kolorach i pozwala noszącej go osobie na wykonywanie ruchów swobodnie, precyzyjnie i z wdziękiem.
Jak dbać o strój do gimnastyki?
Ponieważ wiemy, że Twój czas jest cenny, wszystkie ubrania przeznaczone do gimnastyki można prać w pralce. Jednak, należy wziąć pod uwagę kilka informacji odnośnie ochrony ubrania: zalecamy ich pranie na lewą stronę, na krótkim programie w temperaturze 30°, z delikatnym wirowaniem. Nie suszyć w suszarce bębnowej.
GORA STRONY