Koszulka bez rękawów Gym & Pilates 500 dla maluchów

Ref.
8490101
Mocne strony
Najprostsza i najwygodniejsza z koszulek bez rękawów… Modne, nowoczesne nadruki! Domyos gwarantuje zachowanie koloru i fasonu (poparte testami). Szerokie wycięcie pod szyją ułatwia zakładanie
od
19,99 zł14,99 zł*
Miękkość
Materiał: 100% bawełny. Długie włókna gwarantują miękkość. Czesana bawełna.
Rozciągliwość
Naturalnie rozciągliwy materiał i szeroki krój ułatwiają wykonywanie ruchów.
Łatwość zakładania / zdejmowania
Szeroki dekolt ułatwia zakładanie ubrania.

CHARAKTERYSTYKA

Dostępny
biały
Rozmiary
od 12 miesięcy do 6 lat
SKŁAD
Materiał główny : 100.0% Bawełna
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Przeznaczenie:
do ćwiczeń gimnastycznych.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Czym jest gimnastyka dla niemowląt?
Jest to zabawa połączona z gimnastyką: dziecko pozostające cały czas pod opieką instruktora ma do przejścia przygotowany z odpowiednich materiałów tor przeszkód. Te tory są wykonane z różnych przeszkód, których wielkość jest dostosowana do wzrostu małych dzieci (belki, stopnie, równie pochyłe, tunele, walce, itp.). Mogą one swobodnie po nich się chodzić, biegać, skakać wspinać się, turlać przy utrzymaniu równowagi.
Jakie korzyści zapewnia gimnastyka dla niemowląt?
Gimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, a w szczególności ich koordynację i zmysł równowagi.
Jaki jest najlepszy strój do gimnastyki dla niemowląt?
Wygodny i miękki strój, odpowiedni do danej pory roku: koszulka i spodenki, legginsy lub spodnie wykonane z miękkiej dzianiny oraz bluza lub dres, które ogrzeją dziecko po wejściu na salę. Dzięki miękkim butom Domyos dziecko nie będzie się ślizgać na sprzęcie sportowym.
Koszulka 100% bawełny z nadrukiem
Ta koszulka ze 100% bawełny posiada doskonały stosunek jakości do ceny Klasyczne ubranie do noszenia podczas gimnastyki i do innych dyscyplin sportowych. Jej wartość dodana to jej design: kolory i nadruk.
GORA STRONY