Koszulka bez rękawów Gym & Pilates S900 dla dzieci

Ref.
8501111
Mocne strony
Lekka i oddychająca krótka koszulka bez rękawów: Twoje dziecko zachowa suchą skórę! Dopasowany krój do pępka ułatwia wykonywanie ruchów. Dwa bardzo miękkie i giętkie materiały.
od
34,99 zł19,99 zł*
Odprowadzanie wilgoci
Odprowadzanie potu na wysokim poziomie. Przewiewne strefy. Szybko schną.
Rozciągliwość
Materiał z elastanem i dopasowany krój zapewniają maksymalną swobodę ruchów.
Miękkość
Bardzo miły w dotyku materiał syntetyczny
Wpływ na środowisko naturalne
OCENA B - porównanie:koszulka bez rękawów dla dzieci - szczegółowe inf. techn.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 5 do 14 lat
Kolor
niebieski
SKŁAD
Materiał główny : 85.0% Poliester, Materiał główny : 15.0% Elastan Klin : 94.0% Poliester, Klin : 6.0% Elastan
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Przeznaczenie:
do ćwiczeń gimnastycznych i zajęć sportowych.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Nasze kolekcje odzieży do gimnastyki i szkolnych zajęć wf dla dzieci w wieku 5 - 14 lat
Nasza gama ubrań dla chłopców i dziewczynek przeznaczona jest do zajęć gimnastyki w szkole lub klubie fitness. Nasza kolekcja jest odpowiednia na trening od niskiej do dużej intensywności (trampolina, step, napinanie mięśni, skakanka, rozciąganie, itp.). Aktywności idealne dla dziecka, do utrzymania jego kondycji i zdrowia, które może wykonywać też na torze gimnastycznym: skakanie, turlanie się, wspinanie, czołganie, napinanie ciała i utrzymywanie równowagi...
Praca koncepcyjna w Domyos:
Nasze zespoły pracują dla jednego celu: zapewnienie idealnej równowagi między miękkością a oddychalności ubrań; to potrzeba naszych młodych sportowców. Twoje dziecko będzie mogło wybrać pełny zestaw na zajęcia fitness (koszulka, top, legginsy, spodnie, spodenki, bluza).
Czy wiecie, że..?
Nasze modele są regularnie poddawane testom. Dopracowujemy je także dzięki licznym opiniom Klientów.
Stylowa koszulka do gimnastyki i innej aktywności sportowej:
Krótka koszulka bez rękawów. Bardzo kobiecy, dopasowany krój do pępka zapewnia swobodę ruchów. Materiały wybrane ze względu na ich właściwości wydajnego odprowadzania wilgoci i zapewniania przewiewności podczas treningów. Nadruk łączy ubranie z resztą kolekcji: stanikiem, koszulką bez rękawów, bluzą na zamek i legginsami.
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko
Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ogólna informacja ABCDE opracowywana jest po to, by ułatwić klientom rozpoznanie bardziej ekologicznych produktów dzięki możliwości zestawienia ze sobą tego samego rodzaju produktów (koszulki, spodnie, plecaki, itp). Decathlon dobrowolnie przedstawia oznakowania ekologiczne. Więcej informacji na: http://sustainability.decathlon.com/
GORA STRONY