Koszulka do gimnastyki krótki rękaw COMFORT dla dzieci

Ref.
8350712
Mocne strony
Najprostsza i najwygodniejsza z koszulek z nadrukiem! Domyos gwarantuje zachowanie koloru i fasonu (poparte testami). Nowoczesny design z dwoma kolorami.
od
19,99 zł4,99 zł*
Miękkość
Bardzo miękki materiał drobno czesany z wierzchu; przewaga bawełny
Łatwość konserwacji
Poliester ułatwia suszenie i prasowanie ubrania

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 100.0% Bawełna
Tests
Te produkt poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Przeznaczenie:
do treningu sportowego i dbania o zdrowie.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Bardzo miła w dotyku koszulka z przewagą bawełny do zajęć fitness
Dwukolorowa i lekko nakrapiana koszulka o nowoczesnym designie. Zaskoczy Cię miękkość tego szczotkowanego materiału. Procentowa zawartość poliestru w składzie materiału zapewnia jego szybsze schnięcie oraz łatwiejsze prasowanie niż 100% bawełny.
Koncepcja produktów tekstylnych fitness dla dzieci w wieku od 5 do 14 lat:
Gama ubrań tekstylnych została opracowana z myślą o regularnych zajęciach fitness (łagodna gimnastyka, stretching, ujędrnianie, wzmacnianie mięśni). Jest idealna dla osób, które chcą zachować formę oraz dbać o zdrowie i swoją sylwetkę. Zespoły projektowe Domyos opracowują dla Ciebie idealną równowagę między miękkością a oddychalnością. Nasze modele są poddawane testom użytkowania. Regularnie je dopracowujemy dzięki licznym opiniom Klientów.
GORA STRONY