Koszulka do jogi długi rękaw YOGA damska

Ref.
8394019
OPINIE KLIENTÓW
4.67 / 5 153 Opinie
Collaborators reviews
5 / 5 5 Opinie
Mocne strony
Ubranie z bawełny z upraw ekologicznych (miękkość) i elastanu (komfort); do łagodnej jogi: Domyos oferuje ubrania, których produkcja odbywa się w poszanowaniu środowiska.
od
49,99 zł29,99 zł*
Swoboda ruchów
Dodatek elastanu to większa elastyczność.
Eko-koncept
bawełna z uprawy ekologicznej, uprawiana bez nawozów sztucznych, pestycydów, GMO
Miękkość
Bawełniane włókna są naturalnie miękkie i wygodne (dżersej 165g).

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 95.0% Bawełna, Materiał główny : 5.0% Elastan
Tests
To bawełniane ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.(Identyfikowalność produktów pochodzących z uprawy ekologicznej jest szczególnie wymagająca)
Przeznaczenie:
do łagodnej jogi (Hatha, Nidra, tradycyjna, regenerująca itp.).
Gwarancja
2 lata

PORADY

Wskazówki konserwacji
Ubranie można prać w pralce w maksymalnej temperaturze 40°C. Można suszyć w suszarce bębnowej (delikatny program). Nie prasować. Zdecydowaliśmy się na rolnictwo ekologiczne, by zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko i okazać nasz szacunek wobec ekosystemu dotyczącego bawełny. Także Twój sposób dbania o ubrania wywiera wpływ na środowisko. Należy unikać prania wstępnego. Lepiej jest prać w temperaturze 30° niż w 40°, dzięki czemu zużycie energii jest aż o 37% mniejsze!

DODATKOWE INFORMACJE

Koncepcja produktów do jogi Domyos
Podczas zajęć gimnastycznych lub jogi komfort jest bardzo ważnym elementem. Z tego powodu cała oferta ubrań od Domyos została zaprojektowana z myślą o swobodzie ruchu. Nasze ubranie są opracowane tak, abyś mogła skupić się na postawie i oddychaniu. Są również poddawane realnym testom. Regularnie je także dopracowujemy dzięki licznym opiniom klientów.
Dlaczego warto wybierać bawełnę ekologiczną?
Oddychanie, rozluźnienie, odstresowanie się - joga to synonim dobrego samopoczucia. Uczestnicy zajęć są uwrażliwiani na pojęcie ograniczeń ciała, szacunku do innych oraz środowiska: z tego powodu proponujemy bawełnę pochodzącą z upraw ekologicznych (opracowaną z myślą o zmniejszeniu wpływu na środowisko).
Bawełna z upraw ekologicznych
Bawełna pochodząca z upraw ekologicznych jest uprawiana bez użycia produktów chemicznych. Metody ekologicznej uprawy zostały opracowane z myślą o ograniczeniu wpływu na środowisko. Ta bawełna chroni bioróżnorodność, żyzną glebę i ogranicza ryzyko zanieczyszczenia wód gruntowych. Zużycie wody o 60% mniejsze w stosunku do tradycyjnej bawełny.
Dlaczego warto uprawiać jogę?
Korzenie jogi sięgają starożytnych Indii. Pozwala ona na połączenie ciała z duchem. Uprawiając regularnie jogę możemy poczuć się dobrze ze swoim ciałem oraz umysłem. Ciało staje się gibkie, silne i sprężyste. Wzrasta nasze zaufanie do nas samych; jesteśmy spokojniejsi i bardziej rozluźnieni.
Co oznacza "Ahimsa"?
Yamas (zasady panujące w społeczeństwie) i Niyamas (zaglądanie wgłąb siebie) pozwalają joginom żyć w harmonii z planetą i innymi ludźmi; najważniejszą zasadą Yamas jest "Ahimsa", która oznacza "nie" dla przemocy i "tak" dla szacunku. Dlatego właśnie tak ważne jest dla nas, aby nasze koszulki i bluzy wykonane były z bawełny pochodzącej z upraw ekologicznych.
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko
Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ocena ABCDE jest wystawiana po to, by ułatwić Ci zidentyfikowanie produktów o najmniej szkodliwym oddziaływaniu na środowisko porównując do siebie podobne produkty (koszulki, spodnie, plecaki...).Decathlon z własnej woli podjął tę inicjatywę przejrzystości dla dobra środowiska naturalnego.Strona www:Sustainability.decathlon.com Film wyjaśniający:https://youtu.be/8t63KkRwn_8
4.67 / 5 153 Opinie
148 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Kobieta
  30-39 lat
  05 marzec 2018
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Bluzka do yogi

  Polecam.

 • Kobieta
  30-39 lat
  19 luty 2018
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Wygodny fason

  Wygodny fason

 • Kobieta
  30-39 lat
  03 październik 2017
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Dobra jakość, wygodna

  Koszulka wygodna, dobrze uszyta, kupiłam specjalnie rozmiar XS (ogólnie noszę 2XS), ponieważ świetnie się sprawdza w ciąży :)

5 / 5 5 Opinie
5 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 24 styczeń 2019
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Bluza do jogi

  Bluza bardzo dobrze się nosi. Idealna do praktyki jogi, ale w zasadzie jest tak uniwersalna, że można w niej chodzić na codzień. Polecam każdemu.

 • Kobieta
  30-39 lat
  09 kwiecień 2018
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  cómoda

  se ajusta a la cintura para que no se suba, es ideal para un yoga mas suave y el color me encanta.

 • Kobieta
  40-49 lat
  24 październik 2018
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Tee shirt de yoga doux

  Tee shirt de yoga très doux et confortable. Taille bien, joli coloris. Le bas resserré remonte un peu dans la pratique de posture tête en bas. Se porte en cours comme à la ville. Idéal pour la relaxation.

GORA STRONY