Koszulka do jogi krótki rękaw damska

Ref.
8548902
Mocne strony
Chcąc zapewnić Ci łagodny przebieg zajęć, nasi jogini proponują miękką bawełnę pochodzącą z rolnictwa ekologicznego. Dzięki lyocellowi materiał jest lejący, a elastan zapewnia komfort.

4 DOSTĘPNE KOLORY

Swoboda ruchów
Ta koszulka dopasowuje się do każdej pozycji dzięki dodatkowi elastanu.
Eko-koncept
Jogini wybierają przede wszystkim bawełnę z rolnictwa ekologicznego!
Stabilność
Długi i dopasowany przy biodrach krój nie ściska brzucha.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 48.0% Bawełna, Materiał główny : 47.0% Lyocell, Materiał główny : 5.0% Elastan
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Dlaczego warto wybrać bawełnę z upraw ekologicznych?
Bawełna pochodząca z upraw ekologicznych jest uprawiana bez użycia produktów chemicznych. Metody ekologicznej uprawy zostały opracowane z myślą o ograniczeniu wpływu na środowisko. Ta bawełna chroni bioróżnorodność, żyzną glebę i ogranicza ryzyko zanieczyszczenia wód gruntowych.
Jak opracowujemy nasze produkty?
Nasz zespół składa się z 8 osób: od początkujących do trenerów jogi. Wszyscy podzielamy tę samą pasję. Wszyscy poszukujemy równowagi (od najłagodniejszej do najbardziej dynamicznej jogi). We współpracy z naszymi ambasadorami jogi opracowujemy ekologiczne produkty, odpowiadające waszym oczekiwaniom i stanowi ducha. Angażujemy się na rzecz pozytywnej, hojnej jogi, która szanuje środowisko.
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko
Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ocena ABCDE jest wystawiana po to, by ułatwić Ci zidentyfikowanie produktów o najmniej szkodliwym oddziaływaniu na środowisko porównując do siebie podobne produkty (koszulki, spodnie, plecaki...).Decathlon z własnej woli podjął tę inicjatywę przejrzystości dla dobra środowiska naturalnego.Strona www:Sustainability.decathlon.com Film wyjaśniający:https://youtu.be/8t63KkRwn_8
GORA STRONY