Koszulka krótki rękaw do gimnastyki 100 dla dzieci

Ref.
8380182
OPINIE KLIENTÓW
4.79 / 5 146 Opinie
Mocne strony
Najprostsza i najwygodniejsza z koszulek.Domyos gwarantuje zachowanie koloru i fasonu (poparte testami). Elastyczne wycięcie pod szyją ułatwia zakładanie przez głowę.
Miękkość
100% bawełny: gwarancja miękkości.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 5 do 14 lat
Kolor
różowy, biały
SKŁAD
Materiał główny : 100.0% Bawełna
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie trwałości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Przeznaczenie:
do ćwiczeń gimnastycznych i zajęć sportowych.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Nasze kolekcje odzieży do gimnastyki i szkolnych zajęć wf dla dzieci w wieku 5 - 14 lat
Nasza gama odzieży dla dziewczynek i chłopców została stworzona z myślą o zajęciach gimnastycznych lub sportowych prowadzonych w szkole lub klubie Fitness. Nasza kolekcja umożliwia uprawianie aktywności od słabej do dużej intensywności ćwiczeń (trampolina, step, wzmocnienie, skakanka, rozciąganie…). Aktywności idealne dla dziecka, do utrzymania jego kondycji i zdrowia, które może wykonywać też na torze gimnastycznym: skakanie, turlanie się, wspinanie, czołganie i utrzymywanie równowagi...
Praca koncepcyjna w Domyos:
Nasze zespoły pracują dla jednego celu: zapewnienie idealnej równowagi między miękkością a oddychalności ubrań; to potrzeba naszych młodych sportowców. Dziecko może wybrać kompletną odzież do Fitness (T-shirt, koszulka bez rękawów, legginsy, spodnie, szorty, bluza lub kurtka).
Czy wiecie, że..?
Nasze modele są regularnie poddawane testom. Dopracowujemy je także dzięki licznym opiniom Klientów.
Koszulka z krótkim rękawem 100% bawełny
Ta koszulka ze 100% bawełny posiada doskonały stosunek jakości do ceny. Klasyczne ubranie do noszenia podczas zajęć wf i gimnastyki, jak i do innych zajęć sportowych. Prosty i dopasowany krój to dodatkowa zaleta ubrania.
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko
Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ocena ABCDE jest wystawiana po to, by ułatwić Ci zidentyfikowanie produktów o najmniej szkodliwym oddziaływaniu na środowisko porównując do siebie podobne produkty (koszulki, spodnie, plecaki...). Decathlon z własnej woli podjął tę inicjatywę przejrzystości dla dobra środowiska naturalnego. Strona www: Sustainability.decathlon.com Film wyjaśniający: https://youtu.be/8t63KkRwn_8

OPINIE KLIENTÓW

4.79 / 5 146 Opinie
143 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 15 czerwiec 2020
  Używany od 7 do 12 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Ok

  Ok

 • 13 marzec 2020
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Super

  Good

 • 25 luty 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  ok

  Wszystko ok

GORA STRONY