Koszulka krótki rękaw do gimnastyki 100 dla maluchów

Ref.
8490075
Mocne strony
Najprostsza i najwygodniejsza z koszulek… Modne, nowoczesne nadruki! Domyos gwarantuje zachowanie koloru i fasonu (poparte testami). Elastyczne wycięcie pod szyją ułatwia zakładanie przez głowę.

2 DOSTĘPNE KOLORY

od
14,99 zł11,99 zł*
Miękkość
100% bawełny: gwarancja miękkości.
Rozciągliwość
Naturalnie rozciągliwy materiał i szeroki krój ułatwiają wykonywanie ruchów.
Łatwość zakładania / zdejmowania
Szeroki dekolt ułatwia zakładanie ubrania.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 12 miesięcy do 6 lat
Kolor
różowy, niebieski
SKŁAD
Materiał główny : 100.0% Bawełna Klin : 95.0% Bawełna, Klin : 5.0% Elastan
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie trwałości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Przeznaczenie:
dla maluchów, do zabaw sportowych.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Czym jest gimnastyka dla niemowląt?
Zabawa połączona z gimnastyką: dziecko pozostające cały czas pod nadzorem dorosłego opiekuna ma do przejścia przygotowany z odpowiednich elementów tor przeszkód. Taki tor pozwala dziecku na naukę różnych form aktywności: skakanie, huśtanie, rzucanie, utrzymanie równowagi, czołganie, wspinanie, turlanie się, etc.
Jakie korzyści zapewnia gimnastyka dla niemowląt?
Gimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, a w szczególności rozwój ruchowy, koordynację i zmysł równowagi.
Jak ubrać dziecko na zajęcia gimnastyki dla niemowląt?
Wygodny i miękki strój sportowy, odpowiedni do danej pory roku: koszulka i spodenki, legginsy lub spodnie oraz bluza lub dres, które ogrzeją dziecko po wejściu na salę, do tego para sportowych butów.
Koszulka z krótkim rękawem 100% bawełny + nadruk
Ta koszulka ze 100% bawełny posiada doskonały stosunek jakości do ceny. Klasyczne ubranie do noszenia podczas gimnastyki dla niemowlaków i do innych zajęć sportowych. Zaletą jest jej design, kolory i wzory.
GORA STRONY