Koszulka krótki rękaw do tańca dla chłopców biała

Ref.
8501023
Mocne strony
Kto powiedział, że taniec jest tylko dla dziewczyn? Dzięki wstawkom po bokach ta koszulka dopasowuje się do ruchów ciała, gdy unosisz ręce. Znalazłeś to, czego szukałeś? Teraz możesz tańczyć!
Rozciągliwość
Wstawki po bokach zapewniają dopasowanie się ubrania do każdego ruchu ciała.
Lekkość
Miękki materiał z przewagą bawełny zwiększa komfort i lekkość.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 56.0% Bawełna, Materiał główny : 37.0% Poliester, Materiał główny : 7.0% Elastan
Approved by
Inès, nasz inżynier testów w terenie, współpracując z amatorskimi i profesjonalnymi tancerzami przetestowała nasze produkty. Nosili oni nasze produkty podczas zajęć, a następnie podzielili się z nami pozytywnymi jak i negatywnymi opiniami. Mogliśmy dzięki temu skupić się na wymagających poprawy punktach, dopracować je jak najlepiej odpowiadając na potrzeby tancerzy. Caroline, szef produktu, z każdym nowym produktem wykonuje testy próbne każdego rozmiaru, by zapewnić Tobie odpowiedni rozmiar.
Tests
Ten produkt poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Z czego składa się strój do tańca klasycznego dla chłopców?
Strój jest często zalecany, a nawet narzucany przez nauczyciela. Dowiedz się w szkole/klubie tańca, jaki strój tam obowiązuje. Idealny strój to przylegająca do ciała koszulka z krótkim rękawem, biała lub czarna, oraz czarne lub szare legginsy. Strój musi być mocno dopasowany, aby nauczyciel mógł weryfikować odpowiednie ułożenie ciała.
Jak dobrać strój do tańca klasycznego dla chłopca?
Nasze motto? Dopasowanie i komfort. Strój nie może być zbyt obcisły ani zbyt luźny. Musisz się w nim czuć swobodnie. Zarówno koszulka, jak i legginsy mają podkreślać ruchy ciała, ale nie przesuwać się. W przymierzalni wykonaj kilka ruchów, aby się upewnić odnośnie właściwego doboru: unieś rękę, pochyl się do przodu. Ubranie nie może się przesuwać. Znalazłeś to, czego szukałeś? Teraz możesz tańczyć!
Co sprawia, że ta koszulka jest idealna dla młodych tancerzy?
Opracowany przez nas strój dla chłopców (koszulka i legginsy) ma za zadanie dopasowywać się do ruchów ciała. Dlaczego? Dzięki temu można obserwować ułożenie ciała w tańcu. Ubranie dopasowuje się także do wykonywanych ruchów, podkreślając elastyczność ciała tancerza. Dlatego właśnie po bokach koszulki umieściliśmy wstawki, które dopasowują się do ciała podczas wznoszenia rąk, zapobiegając przesuwaniu się ubrania. Strój został stworzony z myślą o dzieciach w wieku od 4 do 16 lat.
GORA STRONY