Koszulka krótki rękaw Gym & Pilates 530 damska

Ref.
8561604
Mocne strony
Dekolt w serek, sportowy krój i oddychająca wstawka z tyłu: ta kobieca koszulka posiada różne techniczne rozwiązania. Must-have na zajęcia fitnessu!

3 DOSTĘPNE KOLORY

Miękkość
Miękkość i lekkość dzięki połączeniu bawełny z modalem!
Rozciągliwość
Zawartość elastanu w materiale zapewnia swobodę ruchów.
Odprowadzanie wilgoci
Oddalanie wilgoci od skóry.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 33.0% Bawełna, Materiał główny : 33.0% Modal, Materiał główny : 30.0% Poliester, Materiał główny : 4.0% Elastan Klin : 50.0% Poliester, Klin : 45.0% Bawełna, Klin : 5.0% Elastan
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

DOBRY PRODUKT W NAJLEPSZEJ CENIE. WSZYSTKO WYJAŚNIMY!
W sklepach Decathlon opracowujemy, produkujemy i sprzedajemy nasze produkty na całym świecie.Możemy kontrolować każdy etap życia naszych produktów:od szkicu, przez projekt, opakowanie, transport, reklamę, aż do momentu sprzedaży… Nasz cel jest bardzo prosty:proponować Wam jakościowe produkty Gym & Pilates w dobrej cenie, przystępnej dla jak największej liczby użytkowników.
Koncepcja produktów Gym & Pilates:
Gama Gym & Pilates została opracowana dla regularnych zajęć gimnastyki i pilatesu (fitness, łagodna gimnastyka, stretching, ujędrnianie, wzmacnianie mięśni, pilates) o niskiej - dużej intensywności. Jest idealna dla osób, które chcą zachować formę oraz dbać o zdrowie i swoją sylwetkę. Zespoły projektowe Gym & Pilates opracowują dla Ciebie idealną równowagę między komfortem a oddychalnością. Nasze modele są poddawane testom użytkowania. Regularnie je dopracowujemy dzięki licznym opiniom Klientów.
Gdy stawką jest dobre samopoczucie naszych klientów, nasze zespoły projektantów się mobilizują.
Koniec z metką, która przeszkadza Ci podczas treningów. Od teraz metka nie jest wszywana w produkt, a w materiałową wstawkę. Dzięki temu możesz ją odciąć bez ryzyka zniszczenia ubrania. Metka nie będzie Cię już rozpraszać.
GORA STRONY