Koszulka krótki rękaw slim Gym & Pilates 500 męska

Ref.
8543989
OPINIE KLIENTÓW
5 / 5 5 Opinie
Mocne strony
Wybierz koszulkę slim: posiada krój blisko ciała i jest wykonana z miękkiego, elastycznego i oddychającego materiału. Jest to niezastąpione ubranie na treningi.

6 DOSTĘPNE KOLORY

Miękkość
Przewaga włókien bawełny zapewnia miękkość i komfort.
Odprowadzanie wilgoci
Oddalanie wilgoci od skóry.
Rozciągliwość
Dodatek elastanu zapewnia swobodę ruchów.
Eko-koncept
Materiał koszulki zawiera 34% włókien poliestrowych pochodzących z recyclingu.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 63.0% Bawełna, Materiał główny : 34.0% Poliester, Materiał główny : 3.0% Elastan
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów. Dodatkowe testy przeprowadzane są przez zespół inżynierów na panelu użytkowników w warunkach użytkowania. Pozwalają one mi, szefowi produktu, oraz mojemu zespołowi projektantów rozwijać i opracowywać techniczne produkty satysfakcjonujące naszych klientów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

DOBRY PRODUKT W NAJLEPSZEJ CENIE. WSZYSTKO WYJAŚNIMY!
W sklepach Decathlon opracowujemy, produkujemy i sprzedajemy nasze produkty na całym świecie.Możemy kontrolować każdy etap życia naszych produktów:od szkicu, przez projekt, opakowanie, transport, reklamę, aż do momentu sprzedaży… Nasz cel jest bardzo prosty:proponować Wam jakościowe produkty Gym & Pilates w dobrej cenie, przystępnej dla jak największej liczby użytkowników.
Jakie są zalety koszulki slim Gym & Pilates?
Koszulka Gym & Pilates regular jest idealna dla osób regularnie uprawiających sport o umiarkowanej intensywności. Docenisz jej krój blisko ciała i okrągły dekolt. Możesz stylowo trenować łagodną gimnastykę i pilates! Ta koszulka zapewni Ci maksymalny komfort podczas wysiłku dzięki oddychającemu i miękkiemu materiałowi. Dostępna jest ona w różnych kolorach - każdy może dopasować ją do swojego gustu.
Zalety koszulki Gym & Pilates?
Jest trwała i łatwa w utrzymaniu. Doskonale wytrzymuje częste pranie w pralce. Materiał nie traci fasonu, a kolory - barw. Materiał bardzo szybko schnie i zapewnia wygodne prasowanie. To Twoje sportowe wsparcie, które nie sprawa kłopotów na co dzień!
Koncepcja produktów Gym & Pilates:
Gama Gym & Pilates została opracowana dla regularnych zajęć gimnastyki i pilatesu (fitness, łagodna gimnastyka, stretching, ujędrnianie, wzmacnianie mięśni, pilates) o niskiej - dużej intensywności. Jest idealna dla osób, które chcą zachować formę oraz dbać o zdrowie i swoją sylwetkę. Zespoły projektowe Gym & Pilates opracowują dla Ciebie idealną równowagę między komfortem a oddychalnością. Nasze modele są poddawane testom użytkowania. Regularnie je dopracowujemy dzięki opiniom Klientów.
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko
Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ogólna informacja ABCDE opracowywana jest po to, by ułatwić klientom rozpoznanie bardziej ekologicznych produktów dzięki możliwości zestawienia ze sobą tego samego rodzaju produktów (koszulki, spodnie, plecaki, itp). Decathlon dobrowolnie przedstawia oznakowania ekologiczne. Więcej informacji na: http://sustainability.decathlon.com/
Chrońmy wspólnie naszą Ziemię!
Czy wiecie, że..?Do wykonania tej koszulki poddaliśmy recyclingowi 2 plastikowe butelki.

OPINIE KLIENTÓW

5 / 5 5 Opinie
5 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Mężczyzna
  20-29 lat
  21 kwiecień 2020
  Używany od Więcej niż 1 rok
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Sprawdza sie

  Stosowana podczas lekkiego treningu. Bardzo wygodna w użytkowaniu.

 • 09 styczeń 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Wygoda

  Produkt dobrej jakości, bardzo polecam!

 • Mężczyzna
  50-59 lat
  02 styczeń 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Bardzo dobra relacja wartości do ceny

  Używam od jakiegoś czasu, noszę na co dzień, pod spód do jazdy na rowerze i na siłownię. Nic się nie pruje, nie odbarwia, nie rozciąga. W sumie dobra koszulka, z bardzo dobrą relacją wartości do ceny.

GORA STRONY