Laska Gym & Pilates

Ref.
8526538
OPINIE KLIENTÓW
5 / 5 3 Opinie
Mocne strony
Trwała i wygodna laska z lakierowanego drewna. Używaj jej jako wsparcia podczas ćwiczeń na równowagę, wzmacnianie mięśni i poprawę mobilności! Długość: 120 cm. Średnica: 23,5 mm Waga: około 280 g
Wszechstronność
Jedno akcesorium do ćwiczenia z precyzją, kontrolą i właściwą postawą.
Stabilność
Idealne wsparcie równowagi podczas wypadów nóg.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Uchwyt : 100.0% Drewno
Approved by
"Ta laska jest przydatna podczas wysiłku fizycznego ramion. Jeśli się garbisz, to trenowanie z laską gimnastyczną pozwala ćwiczyć mięśnie. Cudowne jest to, że ból mija. Naprawdę ją polecam ☺️☺️" Sandra, klientka marki Decathlon
Tests
Produkt wyprodukowany z materiałów niezawierających szkodliwych substancji. Przeprowadzamy testy gwarantujące utrzymanie rozmiaru, kształtu i wytrzymałości produktu na promienie UV.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Porady bagażu
Przechowywać czysty i suchy produkt w pionie, z dala od promieni słonecznych i najlepiej w temperaturze <25°C Unikać każdego źródła ciepła.

DODATKOWE INFORMACJE

Dlaczego warto używać to akcesorium?
W sporcie często pomijanym aspektem jest ćwiczenie mobilności. Jednakże zła mobilność negatywnie wpływa na wydajność każdego ruchu. Natomiast dobra mobilność zwiększa amplitudę i precyzję ruchów, jednocześnie zapobiegając kontuzjom. Opierając się o laskę nie przewrócisz się. Jej używanie zapewnia też właściwie wykonywanie technicznych ruchów przy zachowaniu prostych pleców np. podczas przysiadów lub przy symetrycznych ćwiczeniach (prawa strona / lewa strona).
Jak trenować z gimnastyczną laską?
Nie wiesz, od którego ćwiczenia zacząć, ani jaka jest właściwa postawa? Wejdź na domyos.com. Nasi wykwalifikowani trenerzy, nasz zespół projektantów, opracował serwis z poradami trenerów zapewniający Ci wsparcie. Kilkanaście bezpłatnych ćwiczeń z tym akcesorium czeka na Ciebie na naszej stronie internetowej.
Czy wiecie, że..?
Jak należy się rozciągać?Rozciągaj się delikatnie i powoli. Koncentruj się na pobudzanym mięśniu. Utrzymaj pozycję przez 30 sekund głęboko oddychając. Unikaj gwałtownego rozciągania mięśni.DLACZEGO WARTO SIĘ ROZCIĄGAĆ?Bardzo ważne jest rozciąganie się na co dzień. Poprawiasz dzięki temu wydajność mięśni, ponieważ zwiększasz ich giętkość. Ograniczasz powstawanie bólu i kontuzji.JAK CZĘSTO NALEŻY SIĘ ROZCIĄGAĆ?Codziennie przez 5 - 10 minut, aby zachować giętkość.
Mała rada
Jeśli chcesz mocniej odczuwać wrażenia, zamknij oczy podczas stretchingu. To akcesorium gimnastyczne będzie pomagać Ci dobrze wykonywać ruchy.

OPINIE KLIENTÓW

5 / 5 3 Opinie
3 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Kobieta
  20-29 lat
  27 kwiecień 2020
  Używany od 7 do 12 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Drewniany kij

  Prosty, nie jest ciężki, jest polakierowany, więc nie ma obaw o drzazgi Przydatny przy otwieraniu obręczy barkowych i redukcji garbienia się ;.

 • 21 marzec 2020
  That review has been deposited on this product version
  Dobra laska

  Laska drewna dobrze polakierowana, nie wiem co tu pisać, ćwiczenia z laską dają fajne efekty jeżeli chodzi o pracę nad prostownikiem grzbietu. Ja Polecam, chociaż każdy inny kij w postaci mopa czy miotły da ten sam efekt, mnie przekonała jego prostota i to że nie nadaje się jako zamiennik do miotły, ma swoją specjalną długość ciężar i sztywność

 • 02 maj 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Laska ,kij.

  Gładki ,dobra długość i materiał ok.

GORA STRONY