Legginsy do gimnastyki 100 dla maluchów

Ref.
8516712
Mocne strony
Te lekkie i rozciągliwe legginsy z 95% bawełny to niezastąpione ubranie do gimnastyki dla niemowląt. Zapewniają swobodę ruchów. Łatwe do zakładania ubranie wspierające samodzielność dziecka.

2 DOSTĘPNE KOLORY

Miękkość
Materiał z elastanem zapewnia maksymalny komfort.
Rozciągliwość
Dzięki elastanowi dziecko może korzystać ze swobody ruchów.
Stabilność
Rozciągliwy pas dla dobrego trzymania i łatwego zakładania.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 12 miesięcy do 6 lat
Kolor
czarny
SKŁAD
Materiał główny : 95.0% Bawełna, Materiał główny : 5.0% Elastan
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Podstawa!
Chcąc czynić postępy w tym sporcie, mały gimnastyk musi czuć się doskonale swobodnie w swoich ruchach. Dlatego warto wybrać koszulkę, bluzę, którą może w każdej chwili zdjąć, a także spodnie czy legginsy. Wykonane z przewagą bawełny legginsy 100 w różnych kolorach to niezastąpione wsparcie podczas odkrywania gimnastyki dla niemowląt, rozwijania zdolności psychomotorycznych oraz zabawy!
Rozciągliwe ubranie
Dzięki odpowiedniej zwartości elastanu legginsy 100 są rozciągliwe i dopasowują się do każdego ruchu dziecka. Nie może być ono skrępowane podczas zajęć czy podczas turlania się, wspinania się lub skakania na minitrampolinie! Ta rozciągliwość materiału ułatwia dziecku zakładanie ubrania, rozwijanie jego samodzielności. Nie traci czasu przed gimnastyką dla niemowląt, ani po jej zakończeniu.
Samodzielność
Małe dzieci chcą uczyć się robić wszystko samodzielnie, dlatego legginsy 100 są rozciągliwe i łatwe do zakładania. Przełożenie stóp przez spodnie może zająć im trochę czasu, ale w końcu im się to uda i nie zniszczą przy tym ubrania. Co więcej, noszenie legginsów 100 nie wymaga szelek, dzięki wspierającemu samodzielność dziecka rozciągliwemu paskowi. Małe dzieci mogą pożytkować swoją energię bez myślenia o podciąganiu ubrania.
Miękkość
Dzięki wykonaniu z 95% bawełny i gumce w pasie, legginsy 100 oferują miękkość i komfort Twojemu dziecku. Dzięki swobodzie w tym ubraniu, które doskonale dopasowuje się do ruchów ciała, Twoje dziecko będzie dawać z siebie wszystko! Legginsy 100 to niezastąpione ubranie dla rozpoczynających i uprawiających gimnastykę dla niemowląt.
Jak ubrać się na gimnastykę dla niemowląt?
Potrzebując swobody podczas aktywności, Twoje dziecko może liczyć na produkty Domyos: koszulkę, spodnie/legginsy i bluzę, którą może zdjąć, jeśli będzie za ciepło! Celem naszego działania jest, aby dziecko nie było skrępowane w swoich ruchach, trenowało w poczuciu komfortu, bez ciągłej konieczności podciągania spodni czy poprawiania koszulki. Niezastąpione podczas aktywności legginsy 100 to doskonały wybór! Z odpowiednimi butami sportowymi będzie mogło dawać z siebie wszystko!
Czy wiesz, czym jest gimnastyka dla niemowląt?
Ta przeznaczona dla dzieci w wieku od 1 do 6 r.ż. aktywność sportowa ma za zadanie zachęcać dzieci do wykonywania wysiłku fizycznego poprzez pokonanie trasy zbudowanej z odpowiedniego sprzętu: tuneli, belek, miękkich dywanów, trampoliny. Dzieci mają wspinać się, skakać, uczyć się równowagi. Poprawiać swoją motorykę. Tę przyjemną aktywność sportową można uprawiać w klubie, w domu i na świeżym powietrzu.
Korzyści płynące z gimnastyki dla niemowląt
Czy Twoje dziecko uprawia gimnastykę dla niemowląt? Czy wiesz, że pod przykrywką dobrej zabawy, ta aktywność naprawdę wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci? Dzięki wykonywaniu różnych aktywności i odkrywaniu nowych wrażeń Twój mały gimnastyk uczy się zachowania równowagi, rozwija swoją motorykę i koordynację ruchową, a także poznaje swoje ciało i jego możliwości! To dobry sposób, aby zwiększyć jego pewność siebie.
GORA STRONY