Legginsy do gimnastyki 100 dla maluchów x 2

Ref.
8490128
Mocne strony
Zestaw 2 par legginsów: z nadrukiem + jednokolorowe. Przewaga bawełny dla większej miękkości. Rozciągliwy materiał zapewnia swobodę ruchów. Lekkie i elastyczne, łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu.

2 DOSTĘPNE KOLORY

Miękkość
Materiał z przewagą bawełny.
Rozciągliwość
Rozciągliwy materiał dzięki elastanowi. Ułatwia wykonywanie ruchów.
Stabilność
Gumka w pasie ułatwia zakładanie spodni.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 12 miesięcy do 6 lat
Kolor
niebieski
SKŁAD
Materiał główny : 93.0% Bawełna, Materiał główny : 7.0% Elastan
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Przeznaczenie:
dla maluchów, do zabaw sportowych.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Czym jest gimnastyka dla niemowląt?
Jest to zabawa połączona z gimnastyką: dziecko pozostające cały czas pod opieką dorosłego ma do przejścia przygotowany z odpowiednich materiałów tor przeszkód. Te tory pozwalają uczyć się różnych czynności: skakania, utrzymywanie równowagi, podskakiwania, turlania się, wspinania, czołgania, itp.
Jakie korzyści zapewnia gimnastyka dla niemowląt?
Gimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, a w szczególności ich koordynację i zmysł równowagi.
Jak ubrać się na gimnastykę dla niemowląt?
Wygodne i giętkie wyposażenie sportowe dostosowane do pory roku: koszulka i spodenki, legginsy lub spodnie oraz bluza lub dres, które ogrzeją dziecko po wejściu na salę, a także buty (mogą być giętkie).
2 pary legginsów do gimnastyki dla niemowląt
Ten zestaw składa się z 2 par legginsów (gładkich i z nadrukiem). W zależności od swoich potrzeb możesz w tej samej ofercie wybrać spodenki lub legginsy. Te ubrania dostępne są w jednym kolorze i melanżu. Te produkty zostały wykonane z przewagą bawełny i domieszką elastanu, który zwiększa swobodę ruchów podczas gimnastyki lub innej aktywności sportowej.
GORA STRONY