Legginsy do jogi YOGA damskie

Ref.
8556282
Mocne strony
Poszukujesz efektu drugiej skóry do asan? Dzięki bezszwowej konstrukcji i materiałowi z przewagą bawełny nie będziesz myśleć o tym ubraniu, a całkowicie skupisz się na swoim oddechu!
Swoboda ruchów
Elastyczny materiał gwarantuje swobodę ruchów
Ograniczenie podrażnień
Bezszwowa technika = brak stref powodujących otarcia
Stabilność
Wysoki pas zakrywa brzuch, ale go nie ściska podczas każdej pozycji.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 61.0% Bawełna, Materiał główny : 34.0% Poliamid, Materiał główny : 5.0% Elastan
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Bezszwowe legginsy z przewagą bawełny:
Te legginsy zapewniają maksymalną swobodę ruchów oraz niezrównany komfort podczas zajęć spokojnej jogi. Ubranie staje się drugą skórą; jest bardzo miękkie i dopasowuje się do każdej pozycji. Zapominasz o nim! Wysoki, wywijany pas jest odpowiedni do każdej budowy ciała, nawet dla kobiet w ciąży. Motyw liści na nogawce.
Jak opracowujemy nasze produkty?
Nasz zespół składa się z 8 osób: od początkujących do trenerów jogi. Wszyscy podzielamy tę samą pasję. Wszyscy poszukujemy równowagi (od najłagodniejszej do najbardziej dynamicznej jogi). We współpracy z naszymi ambasadorami jogi opracowujemy ekologiczne produkty, odpowiadające waszym oczekiwaniom i stanowi ducha. Angażujemy się na rzecz pozytywnej, hojnej jogi, która szanuje środowisko.
Czym jest joga prenatalna?
Zajęcia jogi prenatalnej są skupione na technikach oddychania i pozycjach wspierających ciężarne przed porodem, w jego trakcie, a także po porodzie. Profesorowie dają do dyspozycji ciężarnym różne akcesoria, aby mogły wygodnie wykonywać pozycje, ćwicząc siłę i giętkość, a także lepiej przygotować się do porodu.
Korzyści płynące z uprawiania jogi prenatalnej:
Jest ich wiele! Zwiększanie siły mięśni, wytrzymałości, giętkości (co jest ważne podczas porodu), poprawa jakości snu. Ulga w bólu odczuwanym w dolnej części pleców. Zmniejszenie stresu, niepewności. Poprawa koncentracji. Słowem: uprawianie jogi w ciąży to świetny pomysł!
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko
Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ogólna informacja ABCDE opracowywana jest po to, by ułatwić klientom rozpoznanie bardziej ekologicznych produktów dzięki możliwości zestawienia ze sobą tego samego rodzaju produktów (koszulki, spodnie, plecaki, itp). Decathlon dobrowolnie przedstawia oznakowania ekologiczne. Więcej informacji na: http://sustainability.decathlon.com/
GORA STRONY