Legginsy do tańca klasycznego dla chłopców czarne

Ref.
8501024
OPINIE KLIENTÓW
5 / 5 1 Opinia
Mocne strony
Kto powiedział, że taniec jest tylko dla dziewczyn? Te legginsy dla chłopców umożliwiają bardzo dokładną obserwację pracy nóg i ułożenia ciała. Znalazłeś to, czego szukałeś? Teraz możesz tańczyć!
Swoboda ruchów
Wstawki po bokach sprawiają, że legginsy dopasowują się do każdego ruchu ciała.
Miękkość
Miękki materiał z przewagą bawełny zwiększa komfort.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 55.0% Bawełna, Materiał główny : 37.0% Poliester, Materiał główny : 8.0% Elastan
Approved by
Nasza inżynier prób terenowych, Inès, przekazała nasze produkty do testów początkującym i zawodowym tancerzom. Nosili je podczas zajęć, a następnie podzielili się uwagami, zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi. Mogliśmy więc doszlifować nasze mocne strony i udoskonalić kwestie wymagające poprawy, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby tancerzy. Szef produktu, Caroline, także przeprowadza przymiarki każdego nowego produktu we wszystkich rozmiarach, by gwarantować odpowiednią rozmiarówkę.
Tests
Ten produkt poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania jakości koloru i fasonu. Testy te, prowadzone regularnie przez zewnętrzne laboratorium, potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Z czego składa się strój do tańca klasycznego dla chłopców?
Strój jest często zalecany, a nawet narzucany przez nauczyciela. Dowiedz się w swoim studiu tańca, jaki strój tam obowiązuje. Idealny strój to przylegająca do ciała koszulka z krótkim rękawem, biała lub czarna, oraz czarne lub szare legginsy. Strój musi być mocno dopasowany, aby nauczyciel mógł weryfikować odpowiednie ułożenie ciała.
Jak dobrać strój do tańca klasycznego dla chłopca?
Nasze motto? Dopasowanie i komfort. Strój nie może być zbyt obcisły ani zbyt luźny. Musisz się w nim czuć swobodnie. Zarówno koszulka, jak i legginsy mają podkreślać ruchy ciała, ale nie przesuwać się. W przymierzalni wykonaj kilka ruchów, aby upewnić się, czy dobrze wybrałeś: unieś rękę, pochyl się do przodu. Ubranie nie może się przesuwać. Znalazłeś to, czego szukałeś? Teraz możesz tańczyć!
Co sprawia, że te legginsy są idealne dla młodych tancerzy?
Opracowany przez nas strój dla chłopców (koszulka i legginsy) ma za zadanie dopasowywać się do ruchów ciała. Dlaczego? Dzięki temu można obserwować ułożenie ciała w tańcu. Ubranie dopasowuje się także do wykonywanych ruchów, podkreślając elastyczność ciała tancerza. W tym celu w kroku legginsów umieściliśmy klin zapewniający podtrzymywanie i komfort. Strój został stworzony z myślą o dzieciach w wieku od 4 do 16 lat.

OPINIE KLIENTÓW

5 / 5 1 Opinia
1 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 13 luty 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Dobry wybór

  Legginsy dobrze dopasowują się do nóg, są wygodne, nie krępują ruchów, materiał nie prześwituje

GORA STRONY