Legginsy fitness kardio damskie 500

Ref.
8556356
OPINIE KLIENTÓW
4 / 5 1 Opinia
Mocne strony
Legginsy, które musisz mieć! Nasz ulubiony model z wysokim paskiem, modelujący sylwetkę i podkreślający kształty ciała! Oddychający materiał zapewnia maksymalny komfort. Nie wahaj się!

4 DOSTĘPNE KOLORY

Odprowadzanie wilgoci
Zachowaj suchą skórę dzięki oddychającemu i szybko schnącemu materiałowi.
Rozciągliwość
Rozciągliwy materiał zwiększa swobodę oraz komfort ruchów.
Nieprzezroczystość
Materiał pozostaje nieprzezroczysty bez względu na wykonywane ruchy.
Kieszenie
Boczna kieszeń na kluczyk do szafki lub na telefon.
Wpływ na środowisko naturalne
OCENA C - porównanie: koszulka krótki rękaw damska - szczegółowe inf. techniczne

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 70.0% Poliamid, Materiał główny : 30.0% Elastan Klin : 76.0% Poliamid, Klin : 24.0% Elastan Materiał na plecach : 77.0% Poliamid, Materiał na plecach : 23.0% Elastan
Tests
Damskie produkty tekstylne DOMYOS Fitness Cardio zostały przetestowane przez niezależne użytkowniczki. Celem tych testów było zapewnienie komfortu i wydajności produktów z naszej gamy, jeśli chodzi o oddychalność, swobodę ruchów i lekkość.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

WYMIARY 1/2:
2XS: - Długość całkowita legginsów: 90,3 cm - Szerokość w pasie: 24,8-41,5 cm - Szerokość w biodrach: 27,5 cm XS: - Długość całkowita legginsów: 90,9 cm - Szerokość w pasie: 27,2-44 cm - Szerokość w biodrach: 31,3 cm S: - Długość całkowita legginsów: 91,5 cm - Szerokość w pasie: 30,4-47 cm - Szerokość w biodrach: 34,8 cm M: - Długość całkowita legginsów: 92,7 cm - Szerokość w pasie: 33,6-50 cm - Szerokość w biodrach: 38,1 cm
WYMIARY 2/2:
L: - Długość całkowita legginsów: 92,9 cm - Szerokość w pasie: 37,7-53 cm - Szerokość w biodrach: 41,4 cm XL: - Długość całkowita legginsów: 93,1 cm - Szerokość w pasie: 41,9-56 cm - Szerokość w biodrach: 44,7 cm 2XL: - Długość całkowita legginsów: 93,3 cm - Szerokość w pasie: 46-59 cm - Szerokość w biodrach: 48 cm
Modelujący sylwetkę materiał
Modelujący sylwetkę i rozciągliwy materiał, dzięki któremu będziesz czuć się swobodnie podczas treningów fitness kardio.
Wysoki pasek
Wysoki pasek nadaje styl i podtrzymuje legginsy podczas najbardziej intensywnych ćwiczeń. Zachowaj pewność siebie przez cały trening!
Koniec z ocieraniem
Zdecydowaliśmy się na płaskie szwy, aby uniknąć dyskomfortu i ocierania.
Czy produkty są testowane przez oddaniem do sprzedaży?
Tak, oczywiście! Poddajemy 100% naszych materiałów rygorystycznym testom w laboratorium, aby zapewnić Ci przyjemność i bezpieczeństwo. Testujemy wytrzymałość kolorów, wytrzymałość na pranie, odprowadzanie wilgoci... my to nazywamy "testem tortur". A co się dzieje później? To wszystko? Nie. Sportowcy, jak Ty, testują nasze stroje, Przysłuchujemy się ich opiniom i je analizujemy. Poprawiamy wszystko, na co zwracają uwagę. Następnie, strój jest oddawany do sprzedaży.
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko
Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ogólna informacja ABCDE opracowywana jest po to, by ułatwić klientom rozpoznanie bardziej ekologicznych produktów dzięki możliwości zestawienia ze sobą tego samego rodzaju produktów (koszulki, spodnie, plecaki, itp). Decathlon dobrowolnie przedstawia oznakowania ekologiczne. Więcej informacji na: http://sustainability.decathlon.com/

OPINIE KLIENTÓW

4 / 5 1 Opinia
1 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 04 grudzień 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Legginsy fitness kardio 500

  Komfort przy ćwiczeniach dobry, ale po kilku użyciach okazało się, że legginsy są krzywo uszyte i przekręcają się na nodze. Produkt polecam, gdyż bardzo ładnie wyglądają.

GORA STRONY