Legginsy fitness kardio SHAPE BOOSTER damskie

Ref.
8366111
OPINIE KLIENTÓW
4.7 / 5 20 Opinie
Collaborators reviews
5 / 5 2 Opinie
Mocne strony
Wyjątkowy i innowacyjny produkt dla kobiet, które chcą dzięki aktywności fizycznej zmniejszyć cellulit! Legginsy SHAPE BOOSTER poprawiają jakość skóry: staje się bardziej jędrna i gładka.
od
79,99 zł74,99 zł*
Redukcja cellulitu
Ubranie sprzyja redukcji cellulitu na udach.
Ujędrnianie
Miejscowe działanie poprawia jędrność skóry na udach i pośladkach.
Efekt płaskiego brzucha
Ich szeroki pasek optycznie wyszczupla brzuch i talię.
Podkreślenie sylwetki
Zapewniają optyczne wyszczuplenie bioder

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 81.0% Poliamid, Materiał główny : 19.0% Elastan Druga podszewka : 76.0% Poliamid, Druga podszewka : 24.0% Elastan Klin : 67.0% Poliamid, Klin : 33.0% Elastan Podkładka do masażu : 100.0% Silikon
Tests
Legginsy SHAPE BOOSTER zostały poddane serii testów prania, które zagwarantowały ich jakość w czasie (ubranie nie kurczy się, materiał nie traci koloru, wstawki nie odkształcają się...). Rozwiązanie masujące na bazie silikonu zostało poddane badaniom toksykologicznym, abyśmy mogli zapewnić, że nie ma żadnego ryzyka oddziaływania toksycznego na skórę pomimo bezpośredniego kontaktu wstawki z nią.
Przeznaczenie:
do fitnessu (zajęcia ujędrniające i wzmacniające mięśnie) o małej lub dużej intensywności.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Ograniczenia użytkowania
Nie używać dłużej niż godzinę dziennie Należy koniecznie wybrać rozmiar mniejszy od swojego zwyczajowego rozmiaru w sklepie Decathlon

DODATKOWE INFORMACJE

Ważne informacje
W celu zapewnienia sobie komfortu podczas zajęć fitness musisz wybrać produkt w rozmiarze mniejszym niż ten, który nosisz zazwyczaj. Legginsy muszą bardzo mocno przylegać. W efekcie podkładki będą płasko dotykać skóry, nie będą się ślizgać, co zwiększy wydajność ich działania. Górna część trójkątnej podkładki musi znajdować się pod pośladkiem, a jej czubek nie powinien dotykać zagłębienia pod kolanem.
Innowacja
Wyjątkowa koncepcja! Pierwsze sportowe rybaczki, które wzmacniają oddziaływanie aktywności sportowej na Twoją skórę. Pomagają zmniejszyć cellulit i ujędrnić skórę. Nie ma żadnych chemicznych dodatków. Ubranie można prać w pralce (w przeciwieństwie do produktów z mikrokapsułkami); Twoje jedyne zaangażowanie to: 90 minut sportu w tygodniu! Twój idealny partner w osiąganiu pięknej sylwetki. Rezultaty potwierdzone przez laboratorium zewnętrzne.
Technologia: Silikonowe wstawki
Gdy jesteś w ruchu, wstawki z "wypustkami" wykonują na skórze masaż ugniatająco-rolujacy. W połączeniu z aktywnością ruchową te "wypustki" oddziałują na Twoje depozyty tłuszczowe i usprawniają ich usuwanie.
Zmniejszenie cellulitu
Noszenie legginsów SHAPE BOOSTER podczas 2 zajęć fitness po 45 min (łączny czas aktywności w tygodniu: 90 min.) w ciągu 84 dni prowadzi do zmniejszenia średniej objętości cellulitu o 17% (porównując brak aktywnego oddziaływania z działaniem połączonym z aktywnym oddziaływaniem na uda). Test został przeprowadzony na 22 testerkach w ramach badania oddziaływania na połowę ciała (jedna noga z technologią "wstawki", a druga bez).
Ujędrnienie skóry
Noszenie legginsów SHAPE BOOSTER podczas 2 zajęć fitness po 45 min (łączny czas aktywności w tygodniu: 90 min.) po upływie 42 dni zaowocowało efektem wyszczuplenia, zauważalnym na skórze ud. Efekt utrzymujący się do 84 dni. Poprawa ujędrnienia skóry o 12% na udach i pośladkach widoczna 84 dnia.
Pas z efektem płaskiego brzucha
Szeroki pasek kształtuje Twoją talię dzięki połączeniu 2 ujędrniających materiałów. Opina Twój brzuch - możesz cieszyć się optycznym wyszczupleniem.
Porada Szefa projektu
By uzyskać jeszcze bardziej miękką skórę, połącz używanie SHAPE BOOSTER ze stosowaniem kremu nawilżającego po aktywności sportowej.
Zalecenia dot. zakładania ubrania
Zakładanie legginsów SHAPE BOOSTER może być trudniejsze niż zakładanie klasycznych legginsów. Z uwagi na wydajne działanie, te legginsy muszą być mocno obciskające. Po założeniu legginsów zwróć uwagę na to, by wstawki na udach i pośladkach były odpowiednio ułożone. Zapewni Ci to optymalny komfort podczas treningu.
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko
Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ocena ABCDE jest wystawiana po to, by ułatwić Ci zidentyfikowanie produktów o najmniej szkodliwym oddziaływaniu na środowisko porównując do siebie podobne produkty (koszulki, spodnie, plecaki...). Decathlon z własnej woli podjął tę inicjatywę przejrzystości dla dobra środowiska naturalnego. Strona www: Sustainability.decathlon.com Film wyjaśniający: https://youtu.be/8t63KkRwn_8
4.7 / 5 20 Opinie
19 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 01 luty 2019
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Warto kupić!

  Jeszcze lepiej czym oczekiwałam!
  Bardzo długo marzyłam o nich i wreszcie oni są u mnie! Uczucie u nich warte każdego złotego ich ceny i humor oni mnie podniosą na treningu)

 • 22 styczeń 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  super produkt

  super produkt

 • Kobieta
  20-29 lat
  03 grudzień 2018
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Genialne

  Dzisiaj testowałam je pierwszy raz. Fakt ciężko się je zakłada ale to żaden problem. Rozmiar o jeden mniejszy leżał idealnie, czuć przy ćwiczeniach, że coś tam ugniata. Jestem zadowolona. A efekty? Ćwiczyć! :)

5 / 5 2 Opinie
2 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Kobieta
  20-29 lat
  28 marzec 2018
  Używany od Więcej niż 1 rok
  That review has been deposited on this product version
  Dobre do regularnych ćwiczeń

  Legginsy warto zakupić zgodnie z sugestią -> rozmiar mniejsze niż się nosi. Wkładanie nieco trudniejsze ale funkcja masażu odpowiednia. Spełniają swoją funkcję, masujące wypustki nie powodują dyskomfortu, a dają efekty. Polecam !

 • Kobieta
  20-29 lat
  03 luty 2018
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  ŚWIETNE LEGGINSY

  ŚWIETNY PRODUKT

GORA STRONY