Lejący podkoszulek do tańca nowoczesnego damski czarny

Ref.
8514742
Mocne strony
Szukasz dopasowanego, lecz niezbyt obcisłego stroju do tańca? Ten podkoszulek z cienkimi ramiączkami i siateczką na plecach dopasowuje się do ruchów ciała dzięki lejącemu, bardzo lekkiemu materiałowi.
Lejący materiał
Lekki materiał zapewnia swobodę ruchów.
Swoboda ruchów
Dopasowany, lecz nie obcisły krój podkreśla ruchy ciała.
Miękkość
Miękki materiał gwarantuje komfort w tańcu.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 96.0% Wiskoza, Materiał główny : 4.0% Elastan Materiał na plecach : 90.0% Poliester, Materiał na plecach : 10.0% Elastan
Approved by
Nasza inżynier prób terenowych, Inès, przekazała nasze produkty do testów początkującym i zawodowym tancerzom. Nosili je podczas zajęć, a następnie podzielili się uwagami, zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi. Mogliśmy więc doszlifować nasze mocne strony i udoskonalić kwestie wymagające poprawy, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby tancerzy. Szef produktu, Caroline, także przeprowadza przymiarki każdego nowego produktu we wszystkich rozmiarach, by gwarantować odpowiednią rozmiarówkę.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Jak nosić podkoszulek?
Siateczka i skrzyżowane ramiączka na plecach nadają Twoim tanecznym ruchom subtelności. A dla większego efektu wow? Pod spód włóż oddychający stanik. Na wierzch możesz włożyć kombinezon lub koszulkę, ale równie dobrze sprawdzi się sam! Do kompletu dobierz wedle uznania: legginsy lub czarne rajstopy bez stóp pod spodenkami lub np. modułowe spodnie z lejącego materiału!
Jak dobrać strój do tańca nowoczesnego?
Strój do tańca nowoczesnego jest bardziej swobodny niż strój do tańca klasycznego, który często jest wymagany przez nauczyciela. Musisz po prostu czuć się swobodnie, aby nic nie krępowało Twoich ruchów. Idealne zestawy to: szerokie spodnie i dopasowana góra lub dopasowane spodnie i szeroka góra. Proponujemy modułowe spodnie z lejącego materiału, bo wiemy, że chcesz móc je podwijać, np. nad kolano, by obserwować i kontrolować swoje ruchy lub po prostu dlatego, że tak właśnie lubisz!
GORA STRONY