Luźne spodnie do tańca nowoczesnego damskie czarny melanż

Ref.
8554608
Mocne strony
Chcesz czuć lekkość i zarazem otulenie w tańcu? Takie połączenie zapewnia niezrównany lejący materiał, z którego wykonane są te spodnie! Znajdziesz go również w kombinezonie.
Rozciągliwość
Luźny krój, ściągnięte w dole nogawki, miękki i wygodny materiał.
Miękkość
Materiał z przewagą wiskozy zapewnia duży komfort.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 90.0% Wiskoza, Materiał główny : 7.0% Poliester, Materiał główny : 3.0% Elastan
Approved by
Inès, nasz inżynier testów w terenie, współpracując z amatorskimi i profesjonalnymi tancerzami przetestowała nasze produkty. Nosili oni nasze produkty podczas zajęć, a następnie podzielili się z nami pozytywnymi jak i negatywnymi opiniami. Mogliśmy dzięki temu skupić się na wymagających poprawy punktach, dopracować je jak najlepiej odpowiadając na potrzeby tancerzy. Caroline, szef produktu, z każdym nowym produktem wykonuje testy próbne każdego rozmiaru, by zapewnić Tobie odpowiedni rozmiar.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Jak nosić luźne spodnie?
Modułowe spodnie można podwinąć na łydkę lub nad kolano, by zwiększyć widoczność nóg, a tym samym ich ruchów. Pod spód możesz włożyć bezszwowe legginsy lub czarne rajstopy bez stóp. Do tego dodaj oddychający stanik, sam lub pod koszulkę, raczej obcisłą u dołu, by kontrastowała z luźnymi spodniami.
Jak dobrać strój do tańca nowoczesnego?
Strój do tańca nowoczesnego jest o wiele bardziej swobodny niż strój do tańca klasycznego, który często jest wymagany przez nauczyciela. Musisz po prostu czuć się swobodnie, aby nic nie krępowało Twoich ruchów. Idealne zestawy to: szerokie spodnie i dopasowana góra lub dopasowane spodnie i szeroka góra.
GORA STRONY