Mata do jogi 4mm

Ref.
8399479
Mocne strony
Poszukujesz maty do jogi, która jest przyczepna i opracowana według eko-konceptu? Nasza mata dostosuje się do każdej Twojej pozycji. Kolor piasku i naturalny materiał pozwolą Ci odprężyć się.
219,99 zł*
Eko-koncept
Naturalne juta i kauczuk dla poszanowania środowiska.
Przyczepność
Dzięki żłobieniu na macie nie będziesz się na niej ślizgać.
Stabilność
Kauczuk zapewnia mocne oparcie i wsparcie przy zachowaniu równowagi.
Łatwość transportu
Miękki pasek pozwala zabierać matę na zajęcia.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Pianka : 100.0% Kauczuk naturalny (NR) Podłoga : 100.0% Juta
Gwarancja
2 lata

PORADY

Porady bagażu
Nie zostawiaj jej na słońcu, ponieważ naturalny kauczuk wyschnie i straci swoje właściwości (przyczepność).

DODATKOWE INFORMACJE

Jakie wymiary? Jaka waga?
Nasza mata mierzy 183 cm długości, 61 cm szerokości i 4 mm grubości. Waży 2,6kg.
Jak dobrać matę do jogi?
- Uprawiasz łagodną jogę (jak Hatha, regeneracyjna, prenatalna, Nidra...)? Kolejne pozycje następują powoli po sobie. Intensywność fizyczna jest raczej na umiarkowanym poziomie. Mata od 5 do 8 mm zapewnia komfort kręgom szyjnym i stawom. - Uprawiasz dynamiczną jogę (jak Vinyasa, Ashtanga, Iyengar, Hot, Bikram...)? Kolejne pozycje następują szybko po sobie. Intensywność fizyczna jest na wysokim poziomie. Mata do 5 mm zapewnia przyczepność i stabilność niezbędne do utrzymania równowagi.
Jak opracowujemy nasze produkty?
Nasz zespół składa się z 8 osób: od początkujących do trenerów jogi. Wszyscy podzielamy tę samą pasję. Wszyscy poszukujemy równowagi (od najłagodniejszej do najbardziej dynamicznej jogi). We współpracy z naszymi ambasadorami jogi opracowujemy ekologiczne produkty, odpowiadające waszym oczekiwaniom i stanowi ducha. Angażujemy się na rzecz pozytywnej, hojnej jogi, która szanuje środowisko.
CZY KAUCZUK MA JAKIŚ ZAPACH?
Kauczuk posiada naturalny zapach. Niektórzy go lubią, inni - mniej.Jeśli tak jest w Twoim przypadku, pamiętaj, że te zapach zniknie za jakiś czas.Nasza porada:przed użytkowaniem wywietrz matę.
GORA STRONY