Mata do jogi TRAVEL 1,5 mm

Ref.
8374692
Mocne strony
Najbardziej przyczepna mata do jogi; grubość 1,5mm; czysty, naturalny kauczuk. Jest łatwa w przenoszeniu - można złożyć ją w kwadrat; waga: 1,2 kg. Używać na macie. Rozmiary: 180 x 62 cm.
119,99 zł*
Przyczepność
100% naturalny kauczuk antypoślizgowy.
Łatwość transportu
Można ją złożyć w kwadrat i schować do torby lub zwinąć; pasek w zestawie.
Łatwość konserwacji
Wystarczy przetrzeć gąbką! Mata szybko schnie. Można prać w pralce w 30°C.
Stabilność
Optymalna postawa przy pozycjach z zachowaniem równowagi.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Pianka : 100.0% Foamed Natural rubber
Przeznaczenie:
do dynamicznej jogi: Ashtanga, Vinyasa, Power, Hot yoga...
Gwarancja
2 lata

PORADY

Wskazówki konserwacji
Czyścić wilgotną gąbką z kilkoma kropelkami olejków eterycznych (do zdezynfekowania i nadania ładnego zapachu).

Dowiedz się, jak używać produktów i akcesoriów Domyos dzięki bezpłatnym filmom.

Dzięki macie do jogi Domyos będziesz mógł cieszyć się maksymalnym komfortem podczas zajęć jogi.
Domyos przedstawia filmy z ćwiczeniami, które zostały opracowane i wykonane we współpracy z zawodowymi, dyplomowanymi trenerami sportowymi z naszego centrum fitness - Domyos Club.
 

DODATKOWE INFORMACJE

Jaką matę do jogi wybrać?
Do spokojnej jogi (Hatha, Yin, Nidra, relaksacja...): przede wszystkim należy zwrócić uwagę na komfort, ochronę kolan, stawów, kostek. Trzeba także pamiętać o odwróconych pozycjach (świeca, pług...), gdzie należy zadbać o kark, szyję i barki: zdecyduj się na matę od 5 do 8 mm grubości. Do dynamicznej jogi (Ashtanga, Vinyasya, Hot yoga...): wiele pozycji stojących lub z zachowaniem równowagi: należy zwrócić uwagę na przyczepność i stabilność: mata 3 - 5 mm.
Mata (Wierzchnia mata) TRAVEL: 100% naturalny kauczuk
Wymiary: 180 x 62 cm, waga 1,2 kg. Tę składaną matę możesz zabrać ze sobą na każdy trening: możesz położyć ją bezpośrednio na podłodze i cieszyć się pełna przyczepnością przy wymagających pozycjach. Środkowa linia ułatwia odpowiednie ułożenie ciała. Możesz położyć ją też na innej macie (komfort, higiena i przyczepność). Tę matę można prać w 30°. Naturalny zapach kauczuku będzie stopniowo zanikać wraz z upływem czasu i praniem.
Utrzymanie maty
Ta mata jest składana w kwadrat. Możesz zabrać ją na zajęcia jogi lub spakować do torby podróżnej. Jeśli chodzi o jej przechowywanie - lepiej ją zrolować, aby uniknąć odciśnięcia się trwałych zgięć na kauczuku. Nie zostawiać na słońcu, ponieważ naturalny kauczuk wyschnie i straci swoje przyczepne właściwości.
Dlaczego warto uprawiać jogę?
Korzenie jogi sięgają starożytnych Indii. Pozwala ona na połączenie ciała z duchem. Uprawiając regularnie jogę możemy poczuć się dobrze ze swoim ciałem oraz umysłem. Ciało staje się gibkie, silne i sprężyste. Wzrasta nasze zaufanie do nas samych; jesteśmy spokojniejsi i bardziej rozluźnieni.
GORA STRONY