Mata YOGA STUDIO 5MM

Ref.
8500978
OPINIE KLIENTÓW
4.85 / 5 13 Opinie
Mocne strony
Czy ślizgasz się na macie? Dzięki naszej najbardziej przyczepnej macie możesz powoli czynić postępy. Oznakowania na macie i zapewniony przez nią komfort będą wspierać Cię od asan do savasany.
199,99 zł*
Przyczepność
Wierzchnia warstwa jest przyczepna i wchłaniająca wilgoć.
Komfort użytkowania
Tę gęstą i miękką matę rozkłada się na podłodze jako ochronę dla stawów.
Łatwa nauka
Wsparcie w pozycjach: oznakowania na macie.
Łatwość transportu
Miękki pasek pozwala zabierać matę na zajęcia.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Pianka : 100.0% Foamed Rubber - Ethylene Propylene Diene Monomer Main part : 100.0% Foamed Polyurethane
Gwarancja
2 lata

PORADY

Porady bagażu
Nie przechowywać na słońcu.

DODATKOWE INFORMACJE

Jakie wymiary? Jaka waga?
Nasza mata mierzy 185 cm długości, 65 cm szerokości i 5 mm grubości. Waży 2,3kg.
Jak dobrać matę do jogi?
- Uprawiasz łagodną jogę (jak Hatha, regeneracyjna, prenatalna, Nidra...)? Kolejne pozycje następują powoli po sobie. Intensywność fizyczna jest raczej na umiarkowanym poziomie. Mata od 5 do 8 mm zapewnia komfort kręgom szyjnym i stawom. - Uprawiasz dynamiczną jogę (jak Vinyasa, Ashtanga, Iyengar, Hot, Bikram...)? Kolejne pozycje następują szybko po sobie. Intensywność fizyczna jest na wysokim poziomie. Mata do 5 mm zapewnia przyczepność i stabilność niezbędne do utrzymania równowagi.
Jak opracowujemy nasze produkty?
Nasz zespół składa się z 8 osób: od początkujących do trenerów jogi. Wszyscy podzielamy tę samą pasję. Wszyscy poszukujemy równowagi (od najłagodniejszej do najbardziej dynamicznej jogi). We współpracy z naszymi ambasadorami jogi opracowujemy ekologiczne produkty, odpowiadające waszym oczekiwaniom i stanowi ducha. Angażujemy się na rzecz pozytywnej, hojnej jogi, która szanuje środowisko.
Jak dbać o matę?
Po zajęciach rozprowadź na macie mgiełkę naszego sprayu z olejkami eterycznymi, która odświeży Twój produkt. W celu pozbycia się wszelkich śladów po treningu, przemyj matę ciepłą wodą z mydłem i, przed odłożeniem na miejscem, zostaw ją do wyschnięcia na wolnym powietrzu.Nie zostawiać na słońcu.Bardzo przylegający i porowaty materiał ma tendencję do zostawiania śladów (dowód na jego użytkowanie i czynienie przez Ciebie postępów!).
Opinia jogina:
ŚWIETNA MATA 4/5 • 26/07/2019 Odnośnie szarej maty do dynamicznej jogi STUDIO 5 MM używanej przez okres od 3 do 6 miesięcy. Po raz pierwszy używałem matę jednocześnie przylegającą i stabilną, a także wygodną. Materiał jest przyjemny w dotyku. Podoba mi się szary kolor, pomimo tego, że nie jest on żywy. Jeśli chodzi o ślady potu... tak, są one widoczne, ale nie przeszkadzają bardzo. Ta mata ma więcej zalet niż wad.

OPINIE KLIENTÓW

4.85 / 5 13 Opinie
13 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Kobieta
  18 wrzesień 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Świetna!

  To naprawdę niesamowite, ze tak przyzwoita mata jest dostępna w sieciówce w tak dobrej cenie - idealna zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Świetna przyczepność i komfortowa grubość. Jedyna wada to to, ze zostają na niej ślady od potu i łatwo ja zarysować

 • 08 wrzesień 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Świetna

  Bardzo dobry produkt. Doskonale przywiera do podłogi, nie roluje się. Nie ślizgam się na niej wcale, a zawsze miałam z tym ogromny problem. Mogę skupić się na wykonywaniu pozycji i nie obawiać się, że "ujadę".

  Mata jest dostatecznie gruba, żeby zapewnić ochronę dla kolan i stawów.

  Śmierdzi, to fakt - na początku najmocniej, potem zapach stopniowo wietrzeje. Mi to osobiście nie przeszkadza, ale osoby z wrażliwym nosem mogą nie być zadowolone.

  Brudzi się, to też fakt. Oparłam raz na niej spocone + wysmarowane kremem czoło i plama została, ale mi to wcale nie przeszkadza - cieszę się, że mata spełniła inne moje oczekiwania :)

  Generalnie - bardzo dobry, profesjonalny produkt za dobrą cenę, ma swoje wady, których trzeba być świadomym. Brawo dla decathlonu za szczerość na ten temat - znając wszystkie wady i zalety produktu można podjąć świadomą decyzję o jego zakupie.

 • Kobieta
  31 sierpień 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  mata do yogi

  mata jest świetna polecam

GORA STRONY