Mata YOGA STUDIO 5MM

Ref.
8500978
OPINIE KLIENTÓW
4.58 / 5 19 Opinie
Collaborators reviews
5 / 5 1 Opinia
Mocne strony
Czy ślizgasz się na macie? Dzięki naszej najbardziej przyczepnej macie możesz powoli czynić postępy. Oznakowania na macie i zapewniony przez nią komfort będą wspierać Cię od asan do savasany.
199,99 zł*
Przyczepność
Wierzchnia warstwa jest przyczepna i wchłaniająca wilgoć.
Komfort użytkowania
Tę gęstą i miękką matę rozkłada się na podłodze jako ochronę dla stawów.
Łatwa nauka
Wsparcie w pozycjach: oznakowania na macie.
Łatwość transportu
Miękki pasek pozwala zabierać matę na zajęcia.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Pianka : 100.0% Foamed Rubber - Ethylene Propylene Diene Monomer Main part : 100.0% Foamed Polyurethane
Gwarancja
2 lata

PORADY

Porady bagażu
Nie przechowywać na słońcu.

DODATKOWE INFORMACJE

Jakie wymiary? Jaka waga?
Nasza mata mierzy 185 cm długości, 65 cm szerokości i 5 mm grubości. Waży 2,3kg.
Jak dobrać matę do jogi?
- Uprawiasz łagodną jogę (jak Hatha, regeneracyjna, prenatalna, Nidra...)? Kolejne pozycje następują powoli po sobie. Intensywność fizyczna jest raczej na umiarkowanym poziomie. Mata od 5 do 8 mm zapewnia komfort kręgom szyjnym i stawom. - Uprawiasz dynamiczną jogę (jak Vinyasa, Ashtanga, Iyengar, Hot, Bikram...)? Kolejne pozycje następują szybko po sobie. Intensywność fizyczna jest na wysokim poziomie. Mata do 5 mm zapewnia przyczepność i stabilność niezbędne do utrzymania równowagi.
Jak opracowujemy nasze produkty?
Nasz zespół składa się z 8 osób: od początkujących do trenerów jogi. Wszyscy podzielamy tę samą pasję. Wszyscy poszukujemy równowagi (od najłagodniejszej do najbardziej dynamicznej jogi). We współpracy z naszymi ambasadorami jogi opracowujemy ekologiczne produkty, odpowiadające waszym oczekiwaniom i stanowi ducha. Angażujemy się na rzecz pozytywnej, hojnej jogi, która szanuje środowisko.
Jak dbać o matę?
Po zajęciach rozprowadź na macie mgiełkę naszego sprayu z olejkami eterycznymi, która odświeży Twój produkt. W celu pozbycia się wszelkich śladów po treningu, przemyj matę ciepłą wodą z mydłem i, przed odłożeniem na miejscem, zostaw ją do wyschnięcia na wolnym powietrzu.Nie zostawiać na słońcu.Bardzo przylegający i porowaty materiał ma tendencję do zostawiania śladów (dowód na jego użytkowanie i czynienie przez Ciebie postępów!).
Opinia jogina:
ŚWIETNA MATA 4/5 • 26/07/2019 Odnośnie szarej maty do dynamicznej jogi STUDIO 5 MM używanej przez okres od 3 do 6 miesięcy. Po raz pierwszy używałem matę jednocześnie przylegającą i stabilną, a także wygodną. Materiał jest przyjemny w dotyku. Podoba mi się szary kolor, pomimo tego, że nie jest on żywy. Jeśli chodzi o ślady potu... tak, są one widoczne, ale nie przeszkadzają bardzo. Ta mata ma więcej zalet niż wad.
4.58 / 5 19 Opinie
17 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 11 styczeń 2021
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Rewelacja!

  Mata super przyczepna, nie ślizgam się na niej, mata się nie przesuwa po podłodze. Rzeczywiście śmierdzi (jednak z każdym dniem coraz mniej) i zostają na niej plamy (szczególnie od kremów z twarzy, ale mnie to nie przeszkadza). Mata mam wrażenie jest dość delikatna i łatwo ją porysować. Jednak komfort ćwiczeń na niej jest fantastyczny. Szkoda, że nie jest dłuższa bo mam 180 cm i dla mnie jest ciut za krótka.

 • Kobieta
  20-29 lat
  30 grudzień 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Świetna

  Mata odpowiada mi w 100%. Jest bardzo przyczepna i o wiele lepiej mi się na niej ćwiczy niż na wcześniejszych (tańszych) matach.

 • Kobieta
  20-29 lat
  08 grudzień 2020
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  alergia

  Na macie stoi się stabilnie, troszkę ma małą przyczepność do podłogi (próbowałam paru opcji). Byłabym zadowolona, gdyby nie fakt, że po każdym kontakcie dostaję pokrzywki. Myślałam, że to pot lub brud, próbowałam czyścić, dezynfekować - nic nie pomogło. Dlatego ku przestrodze osobą wrażliwym alergicznie - nie polecam.
  Dla całej reszty - mata fajna dla osób początkujących :)

5 / 5 1 Opinia
1 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Kobieta
  20-29 lat
  30 październik 2020
  Używany od Więcej niż 1 rok
  That review has been deposited on this product version
  IDEAŁ

  Testowałam wiele mat, ale dopiero ta okazała się być idealna. Mata jest bardzo przyczepna zarówno do podłogi jak i do ciała. Dłonie ani stopy się nie ślizgają. Jest bardzo komfortowa - idealnie sie sprawdzi nawet przy wrażliwych stawach. Mata się nie zwija i nie przesuwa podczas ćwiczeń.
  Jedyny jej mały minus jest taki, że jak położymy na niej spocone dłonie to zostaje plama, ale to mały jej mankament który nie przeszkadza w praktykowaniu :).

GORA STRONY