NAGOLENNIK Z OSŁONĄ STOPY 100 DLA POCZĄTKUJĄCYCH KICK-BOXING, MUAY-THAI

Ref.
8406156
OPINIE KLIENTÓW
4.2 / 5 5 Opinie
Mocne strony
Idealny ochraniacz dla początkującego boksera (kick-boxing, Muay-thai), który poszukuje lekkiego, łatwego do zakładania i wytrzymałego produktu.
Ochrona przed uderzeniami
Twarda pianka lepiej pochłania wstrząsy.
Stabilność
Stopa: krzyżowe zapięcie + mocowanie przy pięcie.Piszczel: 2 pasy + rzep.
Odprowadzanie wilgoci
Powłoka wewnętrzna z mikroperforowanego poliestru odprowadza wilgoć.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Wypełnienie : 100.0% Foamed Polyethylen Warstwa zewnętrzna : 85.0% Poliester, Warstwa zewnętrzna : 15.0% Elastan Gumka : 78.4% Poliester, Gumka : 21.6% Elastan
Gwarancja
2 lata

PORADY

Ograniczenia użytkowania
Używać wyłącznie w ramach aktywności sportowej.

DODATKOWE INFORMACJE

ABY TRENING POZOSTAŁ PRZYJEMNOŚCIĄ
Podczas treningów (nawet o małej intensywności) pamiętaj o noszeniu ochraniaczy. Unikniesz dzięki temu zranień. Ochrona dotyczy zarówno Ciebie jak i Twojego przeciwnika; do większości zranień dochodzi w sposób niezamierzony.
Koncepcja
Opracowaliśmy produkt dla początkujących razem z początkującymi!Zaskoczy Cię jego łatwość zakładania. Będziesz mógł szybko się przygotować. Użyliśmy także jakościowych materiałów:grubej pianki EVA (ochrona) oraz materiału z poliestru i elastanu (lekkość, wytrzymałość i odprowadzanie potu). Ergonomiczny kształt złączenia stopy z piszczelem zapewnia całkowitą swobodę ruchów.
ŚRODEK OCHRONY OSOBISTEJ
Ten nagolennik z osłoną stopy traktowany jest jak środek ochrony osobistej; z tego powodu został opracowany w poszanowaniu obowiązujących norm europejskich (norma EN13277-2). Co więcej, został przetestowany i zatwierdzony przez nasz zespół OUTSHOCK w laboratorium oraz przez panel użytkowników w wymagających warunkach użytkowania.
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI ROZMIAR?
Rozmiar nagolennika z ochroną stopy dobieramy do budowy naszego ciała: - od -134 cm do 152 cm = XS/S - od -152 cm do 170 cm = S/M - od -170 cm do 188 cm = L/XL
Wskazówki dotyczące użytkowania
Rada dotycząca odpowiedniego doboru rozmiaru i jego dopasowania: ochraniacz nie może za bardzo uciskać, ani być zbyt luźny.Ochraniacz nie może się przesuwać podczas ruchów.Przed rozpoczęciem aktywności sprawdź jego poziom trzymania.
KONSERWACJA I PRZECHOWYWANIE
Unikać przechowywania w wilgotnym miejscu.Umieścić w przewiewnym i suchym miejscu w celu odprowadzenia wilgoci. Nie prać w pralce.Ochraniacz należy regularnie czyścić wilgotną ściereczką.Pozostawić do wyschnięcia w temperaturze otoczenia.Unikać źródeł ciepła i wystawiania na działanie wysokich temperatur.

OPINIE KLIENTÓW

4.2 / 5 5 Opinie
5 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 13 wrzesień 2019
  That review has been deposited on this product version
  Ok

  Ok

 • Kobieta
  11 wrzesień 2019
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Polecam

  Polecam

 • 16 sierpień 2019
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  ok

  polecam

GORA STRONY