Napięstniki do karate 900

Ref.
8558590
Mocne strony
Trenujesz karate z walką na początkującym lub zaawansowanym poziomie? Przedstawiamy Ci te napięstniki, które będą chronić Ciebie i Twojego przeciwnika podczas treningów i zawodów karate.

2 DOSTĘPNE KOLORY

Stabilność
Gumy przytrzymujące na wysokości palców, pasek na rzep na wysokości nadgarstka.
Wytrzymałość
Powłoka zewnętrzna z poliuretanu zapewnia wytrzymałość.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Pianka : 100.0% Poliuretan Materiał główny : 60.0% Poliuretan, Materiał główny : 40.0% Poliester Podszewka : 60.0% Poliuretan, Podszewka : 40.0% Poliester Gumka : 78.2% Poliester, Gumka : 21.8% Kauczuk naturalny (NR) Taśma samoprzylepna : 100.0% Poliamid
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Wydajna ochrona
Dzięki giętkiej i grubej piance o wysokiej gęstości te napięstniki chronią podczas walki w karate, zapewniając poczucie bezpieczeństwa. Twój przeciwnik zgodzi się z tym: "Gdy walczysz w karate, często cierpi Twój nos. Te napięstniki zapewniają ochronę Tobie, ale także, i przede wszystkim, Twojemu przeciwnikowi" wyjaśnia Enrique, szef produktu i zawodnik w karate.
Wygodne napięstniki przestrzegające międzynarodowych wymogów
"Zapięcie na rzep z szerokim, elastycznym pasem zapewnia optymalne trzymanie się produktu na nadgarstku. Otwarty spód zapewnia dobre odprowadzanie wilgoci Napięstniki zostały opracowane zgodnie z normami dla ochraniaczy CE, i zgodnie ze standardami federacji karate."
Jak dobrać rozmiar napięstników do karate?
"Rozmiary napięstników podawane są w S, M, L, XL. Oto odnośniki do rozmiarów napięstników ułatwiające wybór rozmiaru: Rozmiar S (rozmiar napięstników 5) Rozmiar M (rozmiar napięstników 7) Rozmiar L (rozmiar napięstników 9) Rozmiar XL (rozmiar napięstników 11) Dopasuj napięstniki do dłoni i zapnij rzep. Rękawice nie mogą za mocno obciskać dłoni, ani nie mogą być zbyt luźne: nie mogą się przesuwać."
Wskazówki dotyczące użytkowania
Po zakończonym użytkowaniu wysusz rękawice. Dzięki temu zapobiegniesz powstawaniu brzydkich zapachów i wydłużysz trwałość produktu.
Wskazówki dotyczące utrzymania
"Czyścić wilgotną ściereczką i wodą z mydłem. Suszyć w temperaturze pokojowej. Nie stawiać blisko źródła ciepła, np. przy kaloryferze."
GORA STRONY