Obręcz do gimnastyki artystycznej 50 cm

Ref.
8353918
Mocne strony
Ta obręcz stworzona do gimnastyki artystycznej spełnia specyficzne wymogi tego sportu: poręczność, giętkość i wytrzymałość.

2 DOSTĘPNE KOLORY

Manewrowość
Dzięki średnicy 20 mm, ta rurka z PVC jest łatwa do chwycenia.
Solidność
Wytrzymały wysokiej gęstości plastik.

CHARAKTERYSTYKA

Kolor
różowy, zielony
Dostępny model
50, 65, 75 i 85 cm
SKŁAD
Main part : 100.0% Polietylen wysokiej gęstości (HDPE)
Tests
Ta obręcz była testowana i zatwierdzona przez gimnastyków w klubie.
Przeznaczenie:
do rekreacyjnych ćwiczeń gimnastyki artystycznej.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Porady bagażu
W celu zachowania koloru i kształtu obręczy należy przechowywać ją wewnątrz budynku, z dala od promieni słonecznych.

DODATKOWE INFORMACJE

Jak wybrać sprzęt do gimnastyki akrobatycznej?
Przyrządy proponowane w gimnastyce artystycznej to: piłka, obręcz, wstążka, maczugi i skakanka. Dla każdego rodzaju sprzętu proponujemy 2 gamy: Dla początkujących: mniejsze i lżejsze przyrządy ułatwiające najmłodszym naukę. Ta gama odpowiednia jest dla młodych gimnastyków. Gama Zawody zawiera przyrządy, których wymiary i waga dostosowane są do oficjalnych przepisów. Odpowiednia jest dla gimnastyków od kategorii Juniorzy Młodsi.
Jak wybrać strój do gimnastyki artystycznej?
Rada naszego zespołu projektantów:doskonałym wyposażeniem gimnastyczki na trening będzie kostium lub top, szorty lub legginsy; umożliwi to wykonywanie wszelkich elementów swobodnie i z pewnością siebie. Kostium nie jest wymagany na treningu, ale obowiązkowy podczas zawodów.
Jak dbać o obręcz?
Zalecamy zawsze używać obręczy na nawierzchniach typu mata gimnastyczna lub sportowa nawierzchnia ponieważ twarde nawierzchnie, takie jak drewno czy cement mogą je uszkodzić. Obręcz należy czyścić miękką stroną gąbki z wodą z niedużą ilością płynu do mycia naczyń. Dobrze wypłukać i delikatnie wytrzeć. Wysuszyć szmatką z mikrofibry, aby uniknąć zadrapania.
GORA STRONY