Ochraniacz zębów bokserski 500 S

Ref.
8495133
Mocne strony
Formowany termicznie, dwuskładnikowy ochraniacz dla dzieci, które uprawiają sporty walki (boks, sztuki walki). Ułatwia oddychanie podczas wysiłku, zwiększając jednocześnie stopień ochrony.
Ochrona przed uderzeniami
Jego dwuskładnikowa budowa zapewnia optymalne pochłanianie uderzeń.
Łatwość oddychania
Przewiewna strefa 2mm zapewnia wentylację podczas treningu
Dopasowanie
Formowany termicznie, dzięki czemu dokładnie dopasowuje się do szczęki dziecka.
Wytrzymałość na przebicia
Dwuskładnikowy, o grubości 5 mm.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Część główna : 60.0% Polipropylen (PP), Część główna : 30.0% Etylen-octan winylu (EVA), Część główna : 10.0% Styren etylen butadien styren (SEBS)
Tests
Ten produkt został przetestowany i zaaprobowany przez nasz zespół bokserów, w wymagających warunkach zbliżonych do realnych warunków użytkowania.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Porady bagażu
Po zakończonym użytkowaniu należy zawsze odłożyć ochraniacz do pudełka.
Ograniczenia użytkowania
NIEODPOWIEDNI DLA OSÓB NOSZĄCYCH APARAT ORTODONTYCZNY

DODATKOWE INFORMACJE

NOWA NORMA XP S72-427
Nasz ochraniacz jest zgodny z nową formą XP S72-427 określającą następujące cechy: - Większa grubość ochraniacza dla zapobiegania perforacji.- Przestrzeń do oddychania umożliwiająca oddychanie nawet przy złączonych zębach.- Zazębienie się dolnych i górnych zębów dla wydajniejszego ich złączenia w celu ochrony przed złamaniem.- Pokrycie dziąseł w celu ochrony zębów przed ich poluzowaniem.
BUDOWA DWUSKŁADNIKOWA
Ochraniacz zębów 500 składa się z dwóch materiałów. Pierwsza warstwa umożliwia jego precyzyjne dopasowanie, a druga pochłania uderzenia i zapewnia przestrzeń ułatwiającą oddychanie podczas wysiłku. Ochraniacz zębów 500 zajmuje w ustach mniej miejsca, ułatwia oddychanie podczas wysiłku zwiększając jednocześnie stopień ochrony.
Jaki rozmiar wybrać?
S = użytkownik o wzroście od 110 cm do 140 cm (dziecko); M = użytkownik o wzroście od 140 cm do 170 cm; L = użytkownik o wzroście powyżej 170 cm.
Wskazówki dotyczące użytkowania
Ochraniacze na zęby należy nosić systematycznie, zarówno podczas treningów jak i zawodów. W celu korzystania z doskonałego dopasowania ochraniacza do uzębienia przestrzegaj czasu moczenia ochraniacza we wrzątku. Ten czas jest wskazany na informacji o produkcie - może różnić się w zależności od wybranego modelu. Obejrzyj film, by odkryć jak odpowiednio przygotować ochraniacz na zęby. By ochraniacz zapewniał dobrą ochronę musi trzymać się na miejscu, gdy użytkownik otwiera buzię.
Wskazówki dotyczące utrzymania
Myć czystą wodą. Wysuszyć na wolnym powietrzu przed włożeniem do opakowania (oryginalne opakowanie). Chcąc cieszyć się optymalną ochroną wymieniaj ochraniacz na zęby co najmniej raz w roku lub gdy zauważysz oznaki zużycia.
GORA STRONY