Ocieplacz do tańca klasycznego dla dzieci

Ref.
8352802
OPINIE KLIENTÓW
5 / 5 11 Opinie
Mocne strony
Ten miły w dotyku ocieplacz utrzyma Twoje ciało w cieple podczas rozgrzewki. Odchodzimy od troczków. Zastąpiliśmy je praktycznym zapięciem.

2 DOSTĘPNE KOLORY

Rozciągliwość
Guziki ułatwiają zakładanie sweterka.
Miękkość
Miękki materiał zwiększa komfort podczas rozgrzewki.
Ciepło
Materiał utrzymuje mięśnie w cieple przed wysiłkiem i po jego zakończeniu.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 4 do 16 lat.
Kolor
czarny, biały, bladoróżowy
SKŁAD
Materiał główny : 100.0% Poliester
Approved by
Inès, nasz inżynier testów w terenie, współpracując z amatorskimi i profesjonalnymi tancerzami przetestowała nasze produkty. Nosili je podczas zajęć, a następnie podzielili się uwagami, zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi. Mogliśmy więc doszlifować nasze mocne strony i udoskonalić kwestie wymagające poprawy, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby tancerzy. Caroline, szef produktu, z każdym nowym produktem wykonuje testy próbne każdego rozmiaru, by zapewnić Tobie odpowiedni rozmiar.
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Z czego składa się strój do tańca klasycznego?
Strój jest często zalecany, a nawet narzucany przez nauczyciela. Dowiedz się w swoim studiu tańca, jaki strój tam obowiązuje. Idealny strój to połączenie kostiumu z rajstopami. Dzięki temu ubranie nie przesuwa się bez względu na rodzaj wykonywanego ruchu. Możesz dodać do stroju spódniczkę. Jeśli chodzi o obuwie, z pełną lub dwudzielną podeszwą, zapytaj się o nie swojego nauczyciela. Nasz pomysł na utrzymanie mięśni w cieple? Załóż ocieplacz!
Jak dobrać strój do tańca klasycznego?
Nasze motto? Dopasowanie i komfort. Strój nie może być zbyt ciasny ani zbyt luźny. Kostium i legginsy muszą umożliwić Ci taniec z uśmiechem! W przymierzalni wykonaj kilka ruchów, aby się upewnić odnośnie właściwego doboru: unieś rękę, pochyl się do przodu. Ubranie nie może się przesuwać. Spódniczka, nieobowiązkowy element stroju, jest kwestią gustu. Powinna się dobrze układać w talii i dopasowywać się do ruchów ciała. Znalazłaś to, czego potrzebujesz? Teraz możesz tańczyć!
Mały dodatek do przenoszenia stroju?
Aby ułatwić Ci przygotowanie się do zajęć, zaprojektowaliśmy małą, uroczą torbę, w której możesz przenosić swój strój! Jej różne przegrody pozwolą Ci oddzielić obuwie od reszty wyposażenia. Nie będziesz musiała także godzinami szukać wsuwek, by zrobić kok. Dostępne są 2 rozmiary: mniejszy, różowy – dla dziewczynek, i większy, czarny – dla kobiet. Mała składana czarna torba tuba z połyskiem także jest bardzo przydatna!

OPINIE KLIENTÓW

5 / 5 11 Opinie
11 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Kobieta
  29 marzec 2020
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Ok

  Ok chociaż dziecko mówi ze mało wygodnie się nosi ...

 • 21 styczeń 2020
  Używany od 7 do 12 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  ocieplacz

  Sprawdza się

 • 08 styczeń 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Super

  Ten ocieplacz to jak sweterek, bardzo ładny i dobry gatunkowo. Polecam

GORA STRONY