Oddychający stanik do tańca nowoczesnego czarny

Ref.
8548307
OPINIE KLIENTÓW
5 / 5 3 Opinie
Mocne strony
Chcesz tańczyć z elegancją i stylem? Ten dobrze osłaniający stanik możesz nosić sam lub pod koszulką, by bawić się warstwami! Skrzyżowane ramiączka i siateczka na plecach nadają efekt wow!
Oddychalność
Syntetyczny materiał odprowadzający pot.
Stabilność
Elastyczny pas pod biustem przytrzymuje stanik w miejscu.
Rozciągliwość
Miękki materiał zapewnia optymalną swobodę ruchów.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 87.0% Poliester, Materiał główny : 13.0% Elastan Podszewka w miseczce : 90.0% Poliester, Podszewka w miseczce : 10.0% Elastan Druga podszewka : 74.0% Poliamid, Druga podszewka : 26.0% Elastan Materiał na plecach : 90.0% Poliester, Materiał na plecach : 10.0% Elastan
Approved by
Nasza inżynier prób terenowych, Inès, przekazała nasze produkty do testów początkującym i zawodowym tancerzom. Nosili je podczas zajęć, a następnie podzielili się uwagami, zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi. Mogliśmy więc doszlifować nasze mocne strony i udoskonalić kwestie wymagające poprawy, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby tancerzy. Szef produktu, Caroline, także przeprowadza przymiarki każdego nowego produktu we wszystkich rozmiarach, by gwarantować odpowiednią rozmiarówkę.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Jak nosić stanik?
Siateczka i skrzyżowane ramiączka na plecach nadają Twoim tanecznym ruchom subtelności. A dla większego efektu wow? Jeśli czujesz się swobodnie, możesz go nosić tylko do luźnych spodni: wystarczająco osłaniający stanik pasuje do nich idealnie! Inna opcja: dodaj czarny podkoszulek, również ze skrzyżowanymi ramiączkami, albo lejącą koszulkę, a do tego legginsy lub rajstopy ze stopami połączone ze spodenkami lub lejące spodnie.
Jak dobrać strój do tańca nowoczesnego?
Strój do tańca nowoczesnego jest bardziej swobodny niż strój do tańca klasycznego, który często jest wymagany przez nauczyciela. Musisz po prostu czuć się swobodnie, aby nic nie krępowało Twoich ruchów. Idealne zestawy to: szerokie spodnie i dopasowana góra lub dopasowane spodnie i szeroka góra. Proponujemy modułowe spodnie z lejącego materiału, bo wiemy, że chcesz móc je podwijać, np. nad kolano, by obserwować i kontrolować swoje ruchy lub po prostu dlatego, że tak właśnie lubisz!

OPINIE KLIENTÓW

5 / 5 3 Opinie
3 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Mężczyzna
  18 październik 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Oddychający stanik do tańca nowoczesnego czarny DO

  polecam

 • 08 październik 2019
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  ok

  leży super

 • Kobieta
  40-49 lat
  25 wrzesień 2019
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Polecam

  Stanik jest rzeczywiście oddychający, do tego pięknie trzyma i zbiera biust, bardzo wygodny podczas tańczenia, świetna jakość materiału i wykonania, jestem z niego bardzo zadowolona. Polecam.

GORA STRONY