Opaska fitness kardio damska

Ref.
8556939
OPINIE KLIENTÓW
5 / 5 2 Opinie
Mocne strony
Ta opaska zachwyci Ciebie: wiązanie z przodu dla stylowego wyglądu, gumka z tyłu dla lepszego trzymania i komfortu. Zakochasz się w niej!

2 DOSTĘPNE KOLORY

Stabilność
Podtrzymuje włosy, dzięki czemu nie przeszkadzają Ci one podczas zajęć.
Odprowadzanie wilgoci
Włosy pozostają suche, co daje większy komfort ćwiczeń.
Rozciągliwość
Rozciągliwa opaska - pasuje na każdą głowę
Wpływ na środowisko naturalne
OCENA A - porównanie: opaska - szczegółowe informacje techniczne

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 38.0% Elastan, Materiał główny : 31.0% Poliamid, Materiał główny : 31.0% Poliester Gumka : 100.0% Poliamid
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Koncepcja akcesoriów Domyos
Cała linia akcesoriów została opracowana z myślą o zapewnieniu komfortu, który jest niezbędny podczas treningu. W Domyos cały nasz zespół opracowuje ubrania, dzięki którym zajęcia fitness mogą być czasem rozluźnienia i przyjemności. Możesz w ten sposób nie przejmować się swoim wyposażeniem i skoncentrować się na ćwiczeniu. Nasze modele są poddawane realnym testom. Regularnie je dopracowujemy dzięki licznym opiniom klientów.
Czy produkty są testowane przez oddaniem do sprzedaży?
Tak, oczywiście! Poddajemy 100% naszych materiałów rygorystycznym testom w laboratorium, aby zapewnić Ci przyjemność i bezpieczeństwo. Testujemy wytrzymałość kolorów, wytrzymałość na pranie, odprowadzanie wilgoci... my to nazywamy "testem tortur". A co się dzieje później? To wszystko? Nie. Sportowcy, jak Ty, testują nasze stroje, Przysłuchujemy się ich opiniom i je analizujemy. Poprawiamy wszystko, na co zwracają uwagę. Następnie, strój jest oddawany do sprzedaży.
A jeśli ten produkt nie odpowiada na moje potrzeby?
Masz 365 dni, aby zwrócić produkt, jeśli nie spełnia on Twoich oczekiwań. Możesz go zwrócić w każdym sklepie DECATHLON (nie przyjmujemy jedynie ubrań prosto po treningu...). Warto wiedzieć, że istnieją testy bezpłatnego produktu trwające 7 dni (po preautoryzacji karty bankowej, która zostanie automatycznie naliczona po upływie 7 dni). Możesz upewnić się, czy Twój zakup odpowiada na Twoje potrzeby!
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko
Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ogólna informacja ABCDE opracowywana jest po to, by ułatwić klientom rozpoznanie bardziej ekologicznych produktów dzięki możliwości zestawienia ze sobą tego samego rodzaju produktów (koszulki, spodnie, plecaki, itp). Decathlon dobrowolnie przedstawia oznakowania ekologiczne. Więcej informacji na: http://sustainability.decathlon.com/

OPINIE KLIENTÓW

5 / 5 2 Opinie
2 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 18 sierpień 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  polecam

  bardzo wygodna, podtrzymuje włosy podczas treningu ale nie uciska

 • Mężczyzna
  29 maj 2020
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Opaska

  Dziewczyna jest zadowolona

GORA STRONY