Piłka lekarska 4 kg

Ref.
8290420
Mocne strony
Piłka z obciążeniem do dynamicznych i statycznych ćwiczeń, do wzmacniania mięśni i do rehabilitacji. Dostępne modele: 1, 2, 3 i 5 kg. Średnica:19 - 22 - 23

4 DOSTĘPNE KOLORY

139,99 zł*
Wszechstronność
Przedramiona, ramiona, plecy: trenuj różne grupy mięśni.
Wytrzymałość
Powierzchnia piłki jest odporna na zużycie.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Piłka : 100.0% Kauczuk butadienowy (BR)
Approved by
"Dobry stosunek jakości do ceny jeśli chodzi o piłkę z lekarską 1 kg marki Domyos. Kupiłam ją do rehabilitacji prawego ramienia po operacji. Ta piłka z obciążeniem jest naprawdę rewelacyjna." Sylvie, klientka Decathlon
Tests
Produkt wyprodukowany z materiałów niezawierających szkodliwych substancji. Przeprowadzamy testy zapewniające wagę i rozmiar naszej piłki lekarskiej.
Gwarancja
2 lata
Download user manual link

PORADY

Porady bagażu
Przechowywać czysty i suchy produkt, z dala od promieni słonecznych i w temperaturze <25°C Unikać każdego źródła ciepła. Nie przechowywać w wilgotnym pomieszczeniu.
Ograniczenia użytkowania
Nie uderzać mocno o podłoże i ścianę jak w treningu crossowym.

Dowiedz się, jak używać produktów i akcesoriów Domyos dzięki bezpłatnym filmom.

 

Piłka lekarska Domyos pozwoli Ci trenować wszystkie grupy mięśni. 
Domyos przedstawia filmy z ćwiczeniami, które zostały opracowane i wykonane we współpracy z zawodowymi, dyplomowanymi trenerami sportowymi z naszego centrum fitness - Domyos Club.

 

DODATKOWE INFORMACJE

Jaką wagę dobrać do mojego poziomu zaawansowania?
Waga zależy od dobranych ćwiczeń. Mięśnie dolnych partii ciała są silniejsze od mięśni górnych partii ciała. Do przysiadów czy wypadów nóg możesz wybrać większe obciążenie (od 1,5 kg).
Dlaczego warto używać piłki lekarskiej?
Uniwersalne akcesorium: piłka lekarska może być używana do wielu ćwiczeń, do zwiększania intensywności treningu. Jest alternatywą dla hantli, w ćwiczeniach, gdzie należy ułożyć obie dłonie w celu uzyskania przyczepności (throw and florr tap, sitting twist, itp.). Dzięki okrągłemu kształtowi piłki ćwiczysz też swoją koordynację, równowagę i napięcie (przy mountains climbers z dłońmi na piłce).
Jak trenować z piłką lekarską?
Nie wiesz, od którego ćwiczenia zacząć, ani jaka jest właściwa postawa? Wejdź na domyos.com. Nasi wykwalifikowani trenerzy, nasz zespół projektantów, opracował serwis z poradami trenerów zapewniający Ci wsparcie. Dziesiątki bezpłatnych filmów z ćwiczeniami z piłką lekarską czekają na Ciebie.
Mała rada
Idealna do ćwiczenia; nie niszczy podłogi. Lubię z nią wykonywać ćwiczenia typu przysiady z odwodzeniem piłki!
GORA STRONY