Piłka lekarska 4 kg

Ref.
8290420
Mocne strony
Używaj tej piłki lekarskiej podczas ćwiczeń dynamicznych (uwolnij swoją energię!) lub statycznych (wzmacnianie mięśni, rehabilitacja).

5 DOSTĘPNE KOLORY

139,99 zł*
Wszechstronność
Przedramiona, ramiona, plecy: trenuj różne grupy mięśni.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Piłka : 100.0% Kauczuk butadienowy (BR)
Tests
Wybierz piłkę lekarską o odpowiedniej wadze w zależności od twoich zdolności fizycznych. Zacznij od lżejszej piłki lekarskiej, dzięki temu nauczysz się wykonywać odpowiednie ruchy.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Porady bagażu
Nie przechowywać w wilgotnym miejscu.
Ograniczenia użytkowania
Nie uderzać mocno o podłoże i ścianę jak w treningu crossowym.

Dowiedz się, jak używać produktów i akcesoriów Domyos dzięki bezpłatnym filmom.

 

Piłka lekarska Domyos pozwoli Ci trenować wszystkie grupy mięśni. 
Domyos przedstawia filmy z ćwiczeniami, które zostały opracowane i wykonane we współpracy z zawodowymi, dyplomowanymi trenerami sportowymi z naszego centrum fitness - Domyos Club.

 

DODATKOWE INFORMACJE

Dlaczego warto używać piłki lekarskiej?
Uniwersalne akcesorium (umięśnianie, rehabilitacja, przygotowanie fizyczne...): piłkę lekarską możesz używać do wielu ćwiczeń. Pika lekarska jest alternatywą dla hantli. Trzymasz ją obiema rękoma, więc lepiej ułożysz swoje ciało. Możesz też ćwiczyć koordynację ruchową, równowagę i napinać mięśnie.
Czym jest ujędrnianie mięśni?
Ujędrnianie lub wzmacnianie mięśni oznacza nadawanie napięcia włóknom mięśniowym, które odpowiadają za podtrzymywanie szkieletu, ruch ciała oraz przemieszczanie przedmiotów. Pobudzaj i wzmacniaj mięśnie w celu zapobiegania kontuzjom i zapewnienia sobie dobrego samopoczucia. Ujędrniając ciało szybko zauważysz zmiany w swojej sylwetce.
Zalety ujędrniania ciała
Ujędrnianie mięśni pozwala: wrócić powoli do sportu, odzyskać sylwetkę i wzmocnić wszystkie części ciała (brzuch, pośladki, ramiona). Dzięki ukierunkowanemu ujędrnianiu ciało nabiera znów ładnych kształtów, a przy tym przyzwyczaja się do ruchu.
Jak używać piłki lekarskiej?
Nie wiesz, od którego ćwiczenia zacząć, ani jaka jest właściwa postawa? Wejdź na domyos.com. Nasi wykwalifikowani trenerzy, nasz zespół projektantów, opracował serwis z poradami trenerów zapewniający Ci wsparcie. Dziesiątki bezpłatnych filmów z ćwiczeniami z piłką lekarską czekają na Ciebie.
Przedziały wagowe ułatwiające czynienie postępów
Różowy: 1 kg. Zielony: 2 kg. Niebieski: 3 kg. Szary: 4 kg. Czarny: 5 kg.
GORA STRONY