Plateau tutu

Ref.
8399634
Mocne strony
Chcesz swobodnie tańczyć na scenie? To tutu zakłada się na kostium. Nie gniecie się dzięki okrągłej torbie do jego transportu. Znalazłaś to, czego potrzebujesz? Teraz możesz tańczyć!

3 DOSTĘPNE KOLORY

129,99 zł*
Swoboda ruchów
Dół z materiału, który doskonale otacza ciało i dopasowuje się do ruchów ciała.
Stabilność
Doskonale przyczepia się do kostiumu. Zakłada się go jak majtki.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 4 do 16 lat.
Kolor
biały, bladoróżowy
SKŁAD
Materiał główny : 100.0% Poliamid Tkanina spodnia : 82.0% Poliester, Tkanina spodnia : 18.0% Elastan
Przeznaczenie:
do skompletowania stroju do tańca klasycznego na galę.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Z czego składa się strój do tańca klasycznego?
Strój jest często zalecany a nawet narzucany przez nauczyciela. Zasięgnij opinii w swoim klubie. Idealny strój to połączenie kostiumu z rajstopami. Dzięki temu ubranie nie przesuwa się bez względu na rodzaj wykonywanego ruchu. Możesz dodać do stroju spódniczkę. Jeśli chodzi o obuwie, z pełną lub dwudzielną podeszwą, zapytaj się o nie swojego nauczyciela. Nasz pomysł na utrzymanie mięśni w cieple? Załóż ocieplacz!
Jak dobrać strój do tańca klasycznego?
Nasze motto? Dopasowanie i komfort. Strój nie może zbyt mocno uciskać ani być zbyt luźnym. Kostium i legginsy muszą umożliwić Ci taniec z uśmiechem! W przymierzalni wykonaj kilka ruchów, aby się upewnić odnośnie właściwego doboru: unieś rękę, pochyl się do przodu. Ubranie nie może się przesuwać. Spódniczka, nieobowiązkowy element stroju, jest kwestią gustu. Jednak, powinna układać się na wysokości talii i dopasowywać się do ruchów ciała. Znalazłaś to, czego potrzebujesz? Teraz możesz tańczyć!
Do czego służy tutu?
Sprawia, że zaczynam marzyć, jednak nosi się je tylko na scenie, nie podczas zajęć. Twój nauczyciel przekaże Ci odpowiednie zalecenia dotyczące występu na zakończenie roku.
GORA STRONY