Pointy dla początkujących rozm. 33-42

Ref.
8543166
OPINIE KLIENTÓW
5 / 5 1 Opinia
Collaborators reviews
2 / 5 1 Opinia
Mocne strony
Rozpoczynasz stawanie na pointach? Dzięki szerokiej i stabilnej podeszwie, giętkiej cholewce i wysokiej przyszwie nasze pointy zapewniają giętki ruch przetaczania stopy i łatwość stawania na pointach.
159,99 zł*
Łatwe użytkowanie
Wszyte gumka i wstążki.
Elastyczność
Rozciągliwe wstążki nie krępują ruchów przy ścięgnie Achillesa.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Wierzch buta : 77.0% Bawełna, Wierzch buta : 23.0% Poliester Wnętrze buta : 92.0% Bawełna, Wnętrze buta : 8.0% Poliuretan Podeszwa zewnętrzna : 100.0% Skóra bydlęca
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Kiedy mogę nosić pointy?
Uwaga! Aby nosić pointy, Twoja kostka musi być odpowiednio umięśniona. Ich noszenie i stawanie na czubkach palców są wprowadzane i nadzorowane przez nauczyciela tańca.
Co zapewnia rzemieślnicza metoda przyszywania podeszwy?
Podczas projektowania point kierujemy się starą metodą. Współpracujemy z tunezyjskim zakładem specjalizującym się w ich produkcji. Ten rzemieślniczy proces polega na przyszyciu podeszwy od lewej strony przed ich wywinięciem. Zapewnia to większy komfort i giętkość point. Dzięki temu podeszwa dopasowuje się do stopy podczas stawania na palcach. Każda para point sprzedawana w sklepie i online została ręcznie wykonana przez specjalistów.
Jak przymierzyć pointy?
1) Usiądź. Załóż pointy, a wstążki zawiąż dookoła kostki. Gumkę należy wszyć po dobraniu jej ułożenia dookoła kostki i dopasowania do podbicia. 2) Stań prosto, następnie stań na palach jednej nogi, a później drugiej i oceń sztywność podeszwy w odniesieniu do kostki.
Jak dobrać pointy?
Sztywność podeszwy musi być dopasowana do siły Twojej kostki. Podeszwa nie może być: za bardzo giętka: kiedy stajesz na pointach, Twoje stopy nie mogą za bardzo przesuwać się do przodu; za bardzo sztywna: kiedy stajesz na pointach, podeszwa nie dopasowuje się do podbicia i nie możesz właściwie zgiąć stopy, a stawanie na pointach nie jest możliwe.
Jak dobrać rozmiar?
Jeśli wybierasz pointy, pamiętaj, że palce mają być podtrzymane, ale nie ściskane! Musisz mieć możliwość rozsunięcia placów u stóp w pointach, ale nie mogą być podkurczone. Jednocześnie musisz odczuwać, że są podtrzymywane. Jeśli nosisz silikonowe / piankowe / bawełniane nasadki wewnątrz point dla większego komfortu, wybierz pointy o jeden rozmiar większe niż zazwyczaj.
Jak zwiększyć komfort?
Dodaliśmy wyjmowany, żelowy element w dole point zwiększający komfort ich użytkowania.
Dobry zakup, czy nie?
Jeśli Twój nauczyciel tańca nie zaakceptuje tych point, możesz je wymienić lub poprosić o zwrot kosztu ich zakupu w sklepie lub przez internet.
5 / 5 1 Opinia
1 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 08 październik 2019
  Używany od więcej niż 2 lata
  That review has been deposited on this product version
  xd

  xd

 • Kobieta
  10 kwiecień 2020
  That review has been deposited on this product version
  Niewygodne i sztywne

  Bardzo sztywne i wyjątkowo niewygodne pointy. Dla początkującej tancerki, dopiero poznającej taniec na pointach, wyjątkowa sztywność i brak komfortu mogą się okazać zniechęcające, bardziej wymagająca tancerka na pewno odłoży je na półkę po wstępnej przymiarce. Cena w stosunku do jakości jest zdecydowanie zbyt wysoka - za niewiele więcej można kupić pointy Sanshy czy Grishko o nieporównanie wyższej jakości i lepszym dopasowaniu do stopy.

GORA STRONY