Półpointy do tańca klasycznego dwudzielne płócienne rozm. 28-40

Ref.
8527694
OPINIE KLIENTÓW
5 / 5 1 Opinia
Mocne strony
Poszukujesz półpoint do tańca klasycznego, które podkreślają linię stopy? Rozciągliwy materiał doskonale dopasowuje się do łuku stopy oraz do samej stopy. Zaleta: gumki są już wszyte.

3 DOSTĘPNE KOLORY

Elastyczność
Dwudzielna podeszwa i rozciągliwy materiał: dobry ruch przetaczania stopy.
Łatwe użytkowanie
Wszyte na krzyż gumki dopasowują się i podkreślają podbicie.
Wielofunkcyjność
Troczek pozwala dopasować but do kształtu stopy.
Rozciągliwość
Rozciągliwe płótno z elastanu dopasowuje się do kształtu stopy.
Miękkość
Podszewka i gumki zapewniają komfort.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Wierzch buta : 71.0% Bawełna, Wierzch buta : 23.0% Poliamid, Wierzch buta : 6.0% Elastan Wnętrze buta : 50.0% Skóra swińska licowa, Wnętrze buta : 40.0% Poliamid 6 (PA6), Wnętrze buta : 10.0% Elastan Podeszwa zewnętrzna : 100.0% Dwoina skóry bydlęcej
Approved by
Współtworzenie naszych produktów jest dla nas ważne. Z tego powodu te półpointy zostały opracowane i przetestowane we współpracy z nauczycielami i profesjonalnymi tancerzami klasycznymi. Podczas projektowania i testowania współpracowaliśmy także z pracownikami Decathlon, którzy są pasjonatami i nauczycielami tańca.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Dlaczego warto wybrać dwudzielne półpointy?
Płócienne półpointy z dwudzielną podeszwą są dostosowane do średnio-zaawansowanych i zaawansowanych tancerek, które dobrze opanowały techniczne ruchy. Dzięki rozdzieleniu podeszwy są bardziej sprężyste na wysokości łuku stopy i zapewniają dobry ruch przetaczania stopy. Rozciągliwość dwudzielnych półpoint podkreśla linię stopy i podbicia. Poproś o poradę swojego nauczyciela tańca odnośnie zakupu baletek do tańca klasycznego.
Dlaczego warto wybrać rozciągliwe półpointy?
Jeśli poszukujesz giętkich półpoint, które dopasowują się do kształtu stopy, wybierz baletki z rozciągliwego płótna. Ten rozciągliwy materiał zapewnia dobry ruch przetaczania stopy i podkreśla podbicie. Półpointy z dwudzielną podeszwą z rozciągliwego płótna można czyścić w ręku. Nie suszyć w suszarce bębnowej. Te dwudzielne podeszwy wykonane są ze skóry zapewniającej trwałość produktu.
Do czego służą troczki?
Wsłuchaliśmy się w Wasze zdanie: W tym modelu wróciliśmy do troczka, który pozwala dopasować szerokość baletek do kształtu stopy. Pamiętaj, aby zawiązać troczek i odciąć nadmiar po dopasowaniu. Końcówki troczków chowaj wewnątrz baletek za każdym razem, gdy je zakładasz. Mała rada: Możesz je zamocować od wewnątrz baletek na cholewce za pomocą przylepca.
Czy istnieją różnice między baletkami dla kobiet i mężczyzn, dziewczynek i chłopców?
Zarówno w przypadku dzieci jak i dorosłych należy wybrać półpointy dostosowane do ich poziomu. Początkujący noszą najpierw baletki z pełną podeszwą, następnie baletki z podeszwą dwudzielną. Półpointy dla dziewczynek/kobiet i chłopców/mężczyzn różnią się kolorem. Różowe i łososiowe polecane są dla tancerek, a białe i czarne dla tancerzy.
Jak wybrać rozmiar butów?
Aby wybrać odpowiedni rozmiar półpoint, stań prosto, stopy płasko na podłodze lub w pierwszej pozycji. Wykonaj kilka przejść na półpointy. Podczas tego ćwiczenia musisz czuć, że palce są trzymane, ale nie ściskane przez półpointy. Jeśli chodzi o płócienne półpointy z dwudzielną podeszwą wybierz swój standardowy rozmiar, jeśli nie możesz ich przymierzyć.
Mały dodatek do przenoszenia butów?
Na naszym dziale Taniec w sklepie Decathlon znajdziesz elegancką torebkę z czarnymi cekinami na wszystkie akcesoria do tańca klasycznego. Posiada 2 przegrody. Możesz w niej oddzielnie przechowywać półpointy i inne akcesoria, jak zestaw do koka, kalafonię, opatrunki.

OPINIE KLIENTÓW

5 / 5 1 Opinia
1 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 22 maj 2020
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  super

  córka ćwiczy poznane na zajęciach figury baletowe, jest zachwycona stabilnością przy obrotach

GORA STRONY