Półpointy do tańca klasycznego dwudzielne płócienne rozm. 41-42

Ref.
8603892
Mocne strony
Poszukujesz półpoint do tańca klasycznego, które podkreślają linię stopy? Rozciągliwy materiał doskonale dopasowuje się do łuku stopy oraz do samej stopy. Zaleta: gumki są już wszyte.

3 DOSTĘPNE KOLORY

Elastyczność
Dwudzielna podeszwa i rozciągliwy materiał: dobry ruch przetaczania stopy.
Łatwe użytkowanie
Wszyte na krzyż gumki dopasowują się i podkreślają podbicie.
Wielofunkcyjność
Troczek pozwala dopasować but do kształtu stopy.
Rozciągliwość
Rozciągliwe płótno z elastanu dopasowuje się do kształtu stopy.
Miękkość
Podszewka i gumki zapewniają komfort.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Wierzch buta : 71.0% Bawełna, Wierzch buta : 23.0% Poliamid, Wierzch buta : 6.0% Elastan Wnętrze buta : 50.0% Skóra swińska licowa, Wnętrze buta : 40.0% Poliamid 6 (PA6), Wnętrze buta : 10.0% Elastan Podeszwa zewnętrzna : 100.0% Dwoina skóry bydlęcej
Approved by
Współtworzenie naszych produktów jest dla nas ważne. Z tego powodu te półpointy zostały opracowane i przetestowane we współpracy z nauczycielami i profesjonalnymi tancerzami klasycznymi. Podczas projektowania i testowania współpracowaliśmy także z pracownikami Decathlon, którzy są pasjonatami i nauczycielami tańca.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Dlaczego warto wybrać dwudzielne półpointy?
Płócienne półpointy z dwudzielną podeszwą są dostosowane do średnio-zaawansowanych i zaawansowanych tancerek, które dobrze opanowały techniczne ruchy. Dzięki rozdzieleniu podeszwy są bardziej sprężyste na wysokości łuku stopy i zapewniają dobry ruch przetaczania stopy. Sprężystość dwudzielnych półpoint podkreśla linię stopy i podbicia. Poproś o poradę swojego nauczyciela tańca odnośnie zakupu baletek do tańca klasycznego.
Dlaczego warto wybrać rozciągliwe półpointy?
Jeśli poszukujesz giętkich półpoint, które dopasowują się do kształtu stopy, wybierz baletki z rozciągliwego płótna. Ten rozciągliwy materiał zapewnia dobry ruch przetaczania stopy i podkreśla podbicie. Półpointy z dwudzielną podeszwą z rozciągliwego płótna można czyścić w ręku. Nie suszyć w suszarce bębnowej. Te dwudzielne podeszwy wykonane są ze skóry zapewniającej trwałość produktu.
Do czego służą troczki?
Wsłuchaliśmy się w Wasze zdanie: W tym modelu wróciliśmy do troczka, który pozwala dopasować szerokość baletek do kształtu stopy. Pamiętaj, aby zawiązać troczek i odciąć nadmiar po dopasowaniu. Końcówki troczków chowaj wewnątrz baletek za każdym razem, gdy je zakładasz. Mała rada: Możesz je zamocować od wewnątrz baletek na cholewce za pomocą przylepca.
Czy istnieją różnice między baletkami dla kobiet i mężczyzn, dziewczynek i chłopców?
Zarówno w przypadku dzieci jak i dorosłych należy wybrać półpointy dostosowane do ich poziomu. Początkujący noszą najpierw baletki z pełną podeszwą, następnie baletki z podeszwą dwudzielną. Półpointy dla dziewczynek, chłopców, kobiet i mężczyzn różnią się kolorem. Różowe i łososiowe polecane są dla tancerek, a białe i czarne dla tancerzy.
Jak wybrać rozmiar butów?
Aby wybrać odpowiedni rozmiar półpoint, stań prosto, stopy płasko na podłodze lub w pierwszej pozycji. Wykonaj kilka przejść na półpointy. Podczas tego ćwiczenia musisz czuć, że palce są trzymane, ale nie ściskane przez półpointy. Jeśli chodzi o płócienne półpointy z dwudzielną podeszwą wybierz swój standardowy rozmiar, jeśli nie możesz ich przymierzyć.
Mały dodatek do przenoszenia butów?
Na naszym dziale Taniec w sklepie Decathlon znajdziesz elegancką torebkę na wszystkie akcesoria do tańca klasycznego. Posiada 2 przegrody. Możesz w niej oddzielnie przechowywać półpointy i inne akcesoria, jak zestaw do koka, kalafonię, opatrunki.
GORA STRONY