Półpointy do tańca klasycznego z pełną podeszwą, skórzane

Ref.
8527682
OPINIE KLIENTÓW
4.69 / 5 13 Opinie
Mocne strony
Poszukujesz wytrzymałych butów do tańca klasycznego? Te skórzane półpointy z pełną podeszwą zapewniają stabilność stopy. Zaleta: gumki są już wszyte.

2 DOSTĘPNE KOLORY

Elastyczność
Giętka skóra zapewnia swobodę ruchów.
Łatwe użytkowanie
Wszyta gumka od wewnętrznej strony.
Wielofunkcyjność
Troczek pozwala dopasować but do kształtu stopy.
Stabilizacja
Pełna podeszwa zapewnia dobry nacisk na podłoże i chroni kostkę przed wygięciem.
Solidność
Materiał zasadniczy i podeszwa ze skóry gwarantują wytrzymałość.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Wierzch buta : 100.0% Skóra bydlęca Podeszwa zewnętrzna : 100.0% Skóra bydlęca Wnętrze buta : 100.0% Bawełna Gumka : 55.0% Poliamid, Gumka : 45.0% Elastan
Approved by
Abyśmy mogli zaproponować produkt dostosowany do Waszych potrzeb i oczekiwań, nasi inżynierowie i szef produktu opracowali i przetestowali ten model przy udziale nauczycieli tańca i uczniów na poziomie początkującym w szkołach naszych partnerów. Ci tancerze nosili te baletki podczas kursu tańca klasycznego i podzielili się swoją opinią. Możemy dzięki temu całkowicie odpowiedzieć na Wasze oczekiwania.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Dlaczego warto nosić półpointy z pełną podeszwą?
Półpointy z pełną podeszwą są odpowiednie dla rozpoczynających naukę tańca klasycznego. Pełna podeszwa dobrze trzyma stopę (kostka się nie przekręca). Można w poczuciu bezpieczeństwa rozpocząć naukę. Podczas doboru baletek do tańca klasycznego należy wziąć pod uwagę zalecenia nauczyciela tańca.
Dlaczego warto nosić skórzane baletki?
Wybór między skórzanymi a płóciennymi baletkami jest zwykle rozstrzygany przez nauczyciela tańca. Jednak to także kwestia komfortu i osobistych odczuć podczas przymierzania półpoint. Skóra jest wytrzymała i zapewnia długie użytkowanie produktu. Należy czyścić ją wilgotną ściereczką. Podeszwa ze skóry gwarantuje trwałość półpoint.
Do czego służą troczki?
Dla dobrego dopasowania baletek do kształtu stopy dookoła baletek wszyty jest troczek. Pamiętaj, aby podczas dopasowywania równomiernie pociągnąć każdy jego koniec. Dzięki temu nie będzie wchodzić do baletek. Po dopasowaniu troczka, zawiąż na nim supeł i odetnij nadmiar. Końcówki schowaj do baletek. Pamiętaj o tym za każdym razem, gdy nosisz baletki!
Jak wybrać rozmiar butów?
Palce, podczas przymierzania, muszą być podtrzymywane, ale nie za mocno ściśnięte. Powinny być lekko rozsunięte. Istotne jest, aby odczuwać, że są podtrzymywane. Jeśli chodzi o skórzane baletki, jeśli masz wąskie stopy, wybierz rozmiar mniejszy. Skórzane baletki mają tendencję do lekkiego rozciągania się i dopasowują się do kształtu stopy. W celu sprawdzenia, czy rozmiar baletek jest odpowiedni, wespnij się na półpalce, a następnie stań na płaskich stopach.
Mały dodatek do przenoszenia butów?
Mała kieszonka na wszystkie akcesoria dostępna jest na dziale taniec. Posiada 2 przegrody. Pierwsza przegroda jest na zestaw do koka, na opatrunki, kalafonię, itp. W drugiej przegrodzie oddzielnie schowasz półpointy.

OPINIE KLIENTÓW

4.69 / 5 13 Opinie
12 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 28 luty 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Dobre puenty

  Dobrze wykonane i warte swojej ceny.

 • Kobieta
  27 grudzień 2019
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Baletki

  Dobrze wykonane, miękka skóra

 • Mężczyzna
  10 grudzień 2019
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Baletki dla początkującej primabaleriny...

  Produkt idealny dla początkująch tancerek. Nie ślizga się. Dzięki gumce i sznurówce można idealnie dopasować baletki do stopy. Córka jest zadowolona, instruktorka też pochwaliła zakup. Polecam!!!

GORA STRONY