5 AKCESORIÓW POMAGAJĄCYCH SPALAĆ TŁUSZCZ

(9)

Niewłaściwa dieta i brak aktywności fizycznej powodują, że tłuszcz zagnieżdża się tam, gdzie wcale go nie chcemy… i nie jest nam z tym dobrze. Która z kobiet nie marzyła nigdy o pozbyciu się "boczków", o zgrabnych pośladkach czy o płaskim brzuchu ? Warunkiem spalenia niepotrzebnego tłuszczu jest trening, oczywiście regularny. Aby urozmaicić sobie ćwiczenia, odkryj 5 akcesoriów fitness pozwalających walczyć z niepożądaną tkanką tłuszczową : skakankę, mini stepper, ciężarki gymweigth, Abdo Gain i mini trampolinę.

 

Skakanka: daj upust energii

Skakanie na skakance to dobra zabawa, z której nasze ciało czerpie korzyści.  Skakanka jest świetnym sposobem na  spalanie tłuszczu i wysmuklanie sylwetki. Pomaga zeszczupleć, wyrobić sobie płaski brzuch i uniknąć problemów z cellulitem, pozwala również zwiększyć wytrzymałość. Doskonały sprzymierzeniec w walce ze zbędnymi krągłościami! 15 minut skakania na skakance to jak 30 minut joggingu. Nie można się jej oprzeć…

 

Mini stepper: wspinaj się do woli

 Wykorzystaj każdą okazję, aby spróbować swoich sił:  mini stepper odtwarza ruch wykonywany podczas wchodzenia po schodach. Pozwala odzyskać formę i walczyć z cellulitem. Pracujesz nad dolnymi partiami ciała, modelujesz nogi i pośladki, a to wszystko nie wychodząc z domu. Niewielkie stopnie pozwalające ujędrnić ciało - to bez wątpienia przyrząd, z którym warto się zaprzyjaźnić.

 

Ciężarki gymweigth: ujędrniaj ciało

Chcąc zwiększyć skuteczność ćwiczeń, wykorzystaj ciężarki gymweigth  pasujące na kostkę i na nadgarstek. Są praktyczne, zakładane jednym ruchem dłoni i pozwalają ujędrniać ciało bez zbytniego wysiłku! Dzięki kilku prostym ćwiczeniom twoje ramiona i pośladki odzyskają formę. Gymweigth to świetny trening i efekty bardziej niż zachęcające.

 

Mini trampolina: skacz z radości

Skakać, aby zeszczupleć - czyż to nie zabawne? Dzięki mini trampolinie masz szanse pozbyć się niepożądanego tłuszczu. Dzięki zaletom ogółu wykonywanych na trampolinie ćwiczeń fitness twoja sylwetka staje się bardziej smukła, wzmacniasz mięśnie i pracujesz nad oddechem. Kalorie odlatują z każdym skokiem!

 

Abdo gain: wzmacniaj mięśnie brzucha

 Marzysz o płaskim brzuchu i o tym, by jego mięśnie były jak z kamienia? Abdo Gain jest stworzony dla ciebie! Ten niewielki przyrząd to skuteczna broń w walce ze zbędnymi kilogramami. Pozwala urozmaicać statyczne i dynamiczne ćwiczenia fitness w pozycji siedzącej. Szukając równowagi, nieustannie napinasz i wzmacniasz mięśnie głębokie brzucha. W ciągu zaledwie kilku tygodni ujędrnisz brzuch i wyszczuplisz talię, dobrze się przy tym bawiąc!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vote
GORA STRONY