conseils-5-secrets-pour-tonifier-la-poitrine

5 SPOSOBÓW NA PIĘKNY BIUST

Biust jest jedną z najbardziej wrażliwych części kobiecego ciała. Dlatego właśnie trzeba go pielęgnować już od najmłodszych lat. Piersi to nie mięśnie. Są zbudowane z tkanki gruczołowej, włóknistej i tłuszczowej. Podtrzymuje je skóra klatki piersiowej i więzadła. Opierają się na dwóch mięśniach: na mięśniu piersiowym mniejszym i większym. Wraz z upływem czasu skóra traci sprężystośćonalne i wahania wagi, które również nie pozostają bez wpływu na biust. Aby biust pozostał jędrny , należy działać dwutorowo: pobudzać do pracy mięsień piersiowy i dbać o skórę. Odkryj 5 sposobów, które pomogą ci zachować piękny biust.

 

Sposób nr 1: Feel Beautiful: właściwy biustonosz sportowy

Uprawiając sport, 90% kobiet ma na sobie klasyczny biustonosz. Nie jest on jednak dostosowany do takiej aktywności… Podczas treningu fitness twoje ciało jest narażone na wstrząsy, które osłabiają biust. Może to prowadzić do zniekształcenia, opadnięcia piersi. Dlatego właśnie Domyos stworzył innowacyjny biustonosz sportowy, który pozwala zachować piękny biust: Feel Beautiful. Jego miękkie miseczki umożliwiają naturalny ruch piersi, co sprzyja wzmacnianiu podtrzymujących je więzadeł wieszadłowych. Sztywniejsza taśma w górnej części zmniejsza zakres odskoku - głównej przyczyny bólu odczuwanego podczas ćwiczeń. Ogranicza o co najmniej 50% wstrząsy, których doznaje biust. To najlepszy sposób, aby uprawiać fitness bez bólu. W dodatku efekt drugiej skóry zapewnia niezrównany komfort. Wypróbuj go!

 

Sposób nr 2: odrobina chłodu

To prosty sposób, który - na pierwszy rzut oka - może przyprawić człowieka o dreszcze! Czy jeśli powiem, że powinnaś zakończyć każdy prysznic silnym strumieniem zimnej wody ujędrniającym biust, posłuchasz mojej rady? Tak! Dlaczego? Ponieważ ta prosta metoda, choć niezbyt przyjemna, jest znakomitym sposobem na ujędrnienie skóry, a dodatkowo sprawi, że się obudzisz! Wiadomo powszechnie, że zimno działa ujędrniająco na tkanki i pobudza krążenie krwi. Nie musisz brać prawdziwie lodowatego prysznica: stosuj naprzemiennie strumienie zimnej i ciepłej wody, skupiając się szczególnie na strefach docelowych - w tym przypadku na biuście.

 

Sposób nr 3: ćwiczenie ujędrniające

Usiądź wygodnie na macie. Wykonuj to ćwiczenie, aby ujędrnić biust i pobudzić do pracy mięśnie głębokie klatki piersiowej: złącz dłonie jak do modlitwy. Trzymaj je na wysokości biustu, z łokciami w pionie. Dociskaj dłonie do siebie przez kilka sekund, a następnie rozluźnij je. Ponownie wykonaj ćwiczenie. Zrób serię 20 powtórzeń rano i wieczorem, aby twój biust zachował sprężystość i młodość. Proste, ale działa!

 

Sposób nr 4: cudowny olejek

Przywróć biustowi blask dzięki prostej metodzie, jaką jest masaż. Codzienny masaż piersi jest dla nich zbawienny, pomaga mianowicie zmniejszyć napięcie sutków i eliminować toksyny. Eliksir piękna: dodaj 10 kropli olejku eterycznego z drzewa sandałowego do bazy w postaci 100ml olejku arganowego. Po wyjściu z wanny lub spod prysznica masuj delikatnie biust i klatkę piersiową, aby zachować sprężystość skóry. Aplikuj olejek od dołu do góry, ruchami spod piersi aż do obojczyka. Następnie połóż place na mostku i zakreśl nimi 3 kółka zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a 3 w kierunku odwrotnym. Potem masuj biust otwartą dłonią, od wewnętrznej strony piersi do barków. Nie wolno zapomnieć o tej strefie, ponieważ obejmuje ona mięsień podtrzymujący biust.

 

Sposób nr 5: niezbędny przyrząd do fitnessu

Twój biust daje oznaki zmęczenia? Odkryj Body Power - prosty w użytkowaniu i bardzo skuteczny przyrząd do fitnessu pomagający zachować ładny dekolt. Jak to działa? Ściskając przyrząd przy użyciu siły ramion, wzmacniasz mięśnie podtrzymujące piersi. Pozwala to podnieść biust. Inna zaleta: Body Power umożliwia wykonywanie wielu ćwiczeń i pozwala wzmacniać mięśnie całego ciała. Nie może go więc zabraknąć w twoim sportowym wyposażeniu.

 

 

 

Jak widzisz, delikatny i wrażliwy biust wymaga szczególnej uwagi i codziennej pielęgnacji. Te proste czynności pomogą ci dbać na co dzień o jego piękno. Chcesz odzyskać jędrne piersi? Wszystko w twoich rękach!

SILOWNIA/PILATES

Chcesz wzmocnić górne partie ciała i lepiej czuć się fizycznie? Zobacz, w jaki sposób należy dbać o sylwetkę poprzez ujędrnianie mięśni.

GORA STRONY