conseils-cross-produit-strap-training-5-bonnes-raisons-de-le-choisir

DOMYOS STRAP TRAINING: OTO 5 DOBRYCH POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO JE WYPRÓBOWAĆ:

DOMYOS STRAP TRAINING: Są to taśmy, których posługujesz się, wykorzystując wagę swojego ciała. Możesz z nimi wykonać np. trening TRX. Korzyści? Oto one!

 

Zestaw do zamocowania w każdym miejscu!

W zestawie Domyos Strap Training znajdują się: taśma, zaczep, uchwyty na ręce i szlufki do przełożenia stóp. Wytrzymały i prosty w użytku przyrząd, który można zamocować wszędzie: w domu lub na zewnątrz, na drzwiach lub na drążku. Praktyczny i łatwy w transporcie (pokrowiec).

 

Przyrząd dla wszystkich

Niezależnie od stopnia zaawansowania w ćwiczeniach siłowych możesz posłużyć się Domyos Strap Training, aby zgubić zbędne kilogramy lub poprawić kondycję. Trudność ćwiczeń polega przede wszystkim na przyjętej pozycji i nachyleniu ciała. Tylko od Ciebie zależy kontrola intensywności wysiłku za pomocą zwiększania lub zmniejszania oporu paska. Możesz wykonać wiele różnych ruchów, odpowiednich zarówno dla początkujących, jak i najbardziej zaawansowanych sportowców.

 

Podwójna skuteczność

Taśmy do ćwiczenia muskulatury pozwalają progresywnie wzmocnić wszystkie grupy mięśniowe i są znakomitym uzupełnieniem tradycyjnego treningu. Mają podwójną zaletę: rozwijają siłę mięśni i wzmacniają układ naczyniowo-sercowy. Wykonując z dość dużą szybkością kolejne ćwiczenia siłowe z taśmami, rozwijasz wytrzymałość i przyspieszasz proces spalania kalorii, a więc tracisz zbędne kilogramy. Gdy natomiast zwalniasz rytm ćwiczeń i kontrolujesz swoje ruchy, rozwijasz siłę i masę mięśniową.

 

Trening globalny

Domyos Strap Training pozwala ćwiczyć muskulaturę, wykorzystując wagę ciała i opór. Ten rodzaj treningu poprzez ciągnięcie i opór mobilizuje mięśnie całego ciała. Taśmy umożliwiają skuteczny trening mięśni głębokich. Niezależnie od ćwiczenia silnie zaangażowane są mięśnie tułowia, a w szczególności dół pleców i mięśnie brzucha, które wykorzystuje się, nieustannie szukając równowagi (wzmocnienie mięśni ma duży wpływ na wagę ciała). Dzięki temu, że podczas wysiłku wykorzystujemy jedynie wagę naszego ciała, chronimy stawy. Trenujesz bez dodatkowego obciążenia, co pozwala uniknąć urazów!

 

Lepsza równowaga mięśniowa

Oprócz korzyści, jaką jest utrata wagi i zwiększenie elastyczności ciała, regularny trening z Domyos Strap Training dobrze wpływa na równomierny przyrost mięśni. Podczas ćwiczeń z paskami musisz stale szukać równowagi. Nie tylko starasz się wykonać ćwiczenie, ale również próbujesz utrzymać równowagę, aby zachować dobrą pozycję. Aby tego dokonać, całe ciało mobilizuje się i wykorzystuje stabilizujące mięśnie głębokie. W ten sposób rozwijasz równowagę mięśniową i zręczność oraz wzmacniasz stawy.

 

 

 

Teraz jest jasne, że jeśli dbasz o kondycję i chcesz zgubić zbędne kilogramy, musisz przetestować Domyos Strap Training. Może on stanowić uzupełnienie tradycyjnego treningu siłowego wzmacniającego mięśnie głębokie i rozwijające siłę lub też być dodatkiem do treningu kardio, jeśli chcesz przyspieszyć proces utraty kilogramów. Aby osiągać długoterminowe rezultaty, pamiętaj o stosowaniu zdrowej i zrównoważonej diety. Na koniec, jeśli masz wątpliwości co do jakiegokolwiek ćwiczenia z taśmami, zasięgnij porady lekarza.

KULTURYSTYKA

Odkryj STRAP TRAINING, niezbędny przyrząd do wzmacniania mięśni. Dzięki tym filmom Domyos wspiera Cię podczas wykonywania ćwiczeń tonizujących.

GORA STRONY