92 Porady
Pages
FITNESS
conseils-Pourquoi-faut-il-muscler-son-coeur

Serce to mięsień, który należy wzmacniać, jak wszystkie pozostałe. W jaki sposób? Poprzez aktywność fizyczną! Trzeba wiedzieć, jak trenować, aby utrzymywać serce w dobrym stanie. Regularna aktywność fizyczna jest niezbędna do tego, by je chronić.

FITNESS

Zarówno u sportowców, jak i u osób, które sportu nie uprawiają, stopy mogą stanowić zródło wielu problemów i wpływają na osiągi oraz ogólny stan zdrowia. Dlaczego? Aby dowiedzieć się więcej na temat kluczowej roli stóp, zwróciliśmy się do Delphine, specjalistki w dziedzinie podologii sportowej.

FITNESS

Ćwiczenia ze skakanką mają wiele zalet i stanowią doskonały sposób na odchudzanie. Zobacz nasze porady i ćwiczenia, umożliwiające optymalne wykorzystanie skakanki.

FITNESS

Oto ostatnie zajęcia naszego specjalnego wyzwania na wrzesień! By pięknie zakończyć te dni treningowe, podążaj za Rémy'm w ostatnim bonusowym wyzwaniu: gotowa dać z siebie wszystko?

FITNESS

Masz ochotę się wyszaleć? Dobrze się składa, Rémy zaplanował małą niespodziankę na te czwarte zajęcia... Dołącz do niego w bonusowym wyzwaniu!

FITNESS

Ostatnia prosta naszego wyzwania Domyos! Daj z siebie wszystko z nowym specjalnym programem na mięśnie brzucha i pośladki.

FITNESS

Nie poddawaj się podczas tego piątego treningu naszego wyzwania Domyos! Za Tobą ponad połowa dystansu! Oto nowy program ćwiczeń z Kettlebell.

FITNESS

Oto specjalny program na mięśnie brzucha i pośladków, który pozwoli Ci zamknąć ten pierwszy tydzień wyzwania. Powodzenia!

FITNESS

Czas, by wyzwolić maksimum energii! Co powiesz na to, by wypróbować nasze nowe wyzwanie Domyos i w pełni formy stawić czoło zimie? Ruszamy na pierwszy trening!

GORA STRONY