7 Porady
FITNESS
conseils-tonification-exercices-mon-circuit-training-en-7-exercices

Jeśli nie chcesz kojarzyć treningu z nudą, poznaj naszą propozycję treningu obwodowego z 7 ćwiczeniami, który łączy cardio ze wzmacnianiem mięśni. Wyrzeźbij swoje ciało w rekordowym tempie!

FITNESS
conseils-tonification-exercices-tonifit

Odkryj Tonifit Domyos, przyrząd do fitnessu przeznaczony do ujędrniania wszystkich mięśni ciała: ramion, pleców, barków, klatki piersiowej i pośladków.

FITNESS

Sylwetka: kobiety o prostokątnej budowie ciała są generalnie smukłe i mają niewielki biust. Mogą być przekonane, że ich sylwetce brakuje krągłości. Ich talia, barki oraz biodra znajdują się w jednej linii i mają zbliżone do siebie proporcje. "Prostokąty" nie mają nadmiaru tkanki tłuszczowej, a ich mięśnie są słabo wyrzeźbione.

FITNESS
conseils-sculpt-exercice-programme-cross-training-semaine-3

Ten program przygotowania fizycznego ma na celu zwiększenie Twojej wytrzymałości. Pozwoli Ci on zmaksymalizować zdolność wytrzymywania pod obciążeniem.

FITNESS
conseils-sculpt-exercice-programme-cross-training-semaine-2

Ten program przygotowania fizycznego ma na celu pracę nad Twoim oddechem. Pomoże Ci zwiększyć ogólną wydolność układu krążenia i lepiej znosić wysiłek

FITNESS

Dobrze dobrany wioślarz to przyrząd najlepiej dostosowany do naszych celów treningowych.Skorzystaj z poniższych wskazówek!

GORA STRONY